„M jak miłość”. Tak kiedyś wyglądał Mikołaj Roznerski! Od razu widać, że czas działa na jego korzyść. Co za metamorfoza!

Mikołaj Roznerski to przystojniak, a czas działa na jego korzyść. Gwiazdor „M jak miłość” chętnie dzieli się z fanami swoimi prywatnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Jednak na fotografiach z młodości trudno go rozpoznać. Zobaczcie, jak zmienił się Mikołaj Roznerski.

Multimedia

Mikołaj Roznerski na starych zdjęciach

Mikołaj Roznerski to jeden z najpopularniejszych i najprzystojniejszych polskich aktorów. Gwiazdor „M jak miłość” urodził się 6 grudnia 1983 roku. Do 13. roku życia zmagał się z nadwagą. -Byłem chodzącą kulką. Po szkole teatralnej zacząłem zmieniać swoje nawyki żywieniowe i zajmować się sportem – nie tylko siłownią, wolnymi ciężarami, lecz także sportami walki i piłką nożną - opowiadał swego czasu w "Dzień Dobry TVN".

Mikołaj Roznerski i jego partnerki. O nich było głośno!Zobacz więcej

Roznerski, który od 2012 roku wciela się w postać Marcina Chodakowskiego w „M jak miłość”, prowadzi konto w mediach społecznościowych, gdzie od czasu do czasu publikuje swoje zdjęcia z młodości. Aktor już jako nastolatek był bardzo przystojny, ale czas zdecydowanie działa na jego korzyść.

Latka lecą, a on z każdym rokiem coraz przystojniejszy - zachwycają się internautki.

W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia Mikołaja Roznerskiego. Zobaczcie, jak wyglądał w dzieciństwie i jak bardzo się zmienił, gdy zaczął grać w "M jak miłość".

Zobacz galerię

Najwięksi przystojniacy z serialu TVP. Marcin, Andrzej, a może bracia Zduńscy?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • LISTY DO M 6 (gość)

    LISTY DO M 6

    16.12.2022 23:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×