„M jak miłość". W Andrzeju odzywa się instynkt ojcowski! „Związek z Magdą ma prawo się nie udać". Budzyński i Julia będą razem?

Los nie ma dla Andrzeja Budzyńskiego litości. Mężczyzna wpakował się w romans z Julią, odeszła od niego żona, a teraz jego kochanka straci ich dziecko. Co będzie dalej? Czy Andrzej zaopiekuje się Julią, a może zrobi wszystko, aby Magda mu wybaczyła?

Multimedia

„M jak Miłość” odcinek 1695. we wtorek 20.12.2022 o godzinie 20:55 w TVP2!

Budzyński długo bił się ze sobą by powiedzieć prawdzie swojej żonie, w końcu prawda ta wyszła na jaw sama. Magda (Anna Mucha) szybko wyprowadziła się do Siedliska i zagroziła szybkim rozwodem. -Nie będzie żadnego rozwodu, rozumiesz? Zapomnij! Odzyskam ją, choćbym miał przeciwko sobie cały świat... Wszystkich! - stwierdził serialowy Andrzej.

Wątek Budzyńskiego, Julii i Magdy już od kilku miesięcy elektryzuje fanów „M jak miłość". Co wydarzy się, gdy kochanka prawnika trafi do szpitala i będzie walczyć o utrzymanie ciąży? W Andrzeju momentalnie odezwie się instynkt ojcowski.

Andrzej facet, który tak mocno nie akceptował tej sytuacji, tej kobiety i dziecka i tego wszystkiego, co to za sobą niesie, odzywa się w nim instynkt, opiekuńczy, tacierzyński. Jakaś tęsknota, jakieś niezrealizowane marzenie posiadania dziecka razem z Magdą - wyznał w „Kulisach M jak miłość" Krystian Wieczorek.

Julia po utracie dziecka walczy o życie! Andrzej cały czas otacza ją opiekąZobacz więcej

Budzyńskiemu już wydawało się, że Julia i dziecko mogą zacząć funkcjonować w sposób dobry w jego życiu. -To jest niebezpieczne myślenie, bo powoduje lawinę kolejnych konsekwencji - dodał aktor.

Zawsze będzie Julia i jej dziecko, jej dziecko nie moje, jej - mówi zapłakana Magda w jednym z odcinków „M jak miłość".

Krystian Wieczorek w „Kulisach M jak miłość" wprost przyznaje, że związek jego bohatera z Magdą (w tej roli Anna Mucha) ma prawo się nie udać. -Julia, musisz się nią zająć - słyszy w szpitalu serialowy Andrzej Budzyński, gdy okazuje się, że jego kochanka traci dziecko.

Co teraz zrobi Andrzej? Czy Budzyński będzie wspierał Julię w tych trudnych chwilach?

Zobacz galerię

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

Komentarze

Skomentuj
  • ZWIAZEK ANDRZEJ BUDDZYNSKI KRYSTIAN WIECZOREK (gość)

    NATALIA MOSTOWIAK MARCJANNA LELEK

    11.12.2022 22:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×