maciej mikolajczak

„Sanatorium miłości 5”. Zbigniew i Krzysztof w objęciach pięknej blondynki! To ukochana Macieja ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”!

„Sanatorium miłości” to program, który potrafi łączyć ludzi. Nie zawsze chodzi o romantyczne relacje, ale często też po prostu o przyjaźń. Wygląda na to, że na planie 5. edycji programu taka przyjaźń zawiązała się między Krzysztofem z Torunia a Zbigniewem ze Szczecina. Co ciekawe, dowiedzieliśmy się tego dzięki... Maciejowi ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia 8”!

14.01.2023Sanatorium miłości

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta Podbioł żałuje udziału w programie? Nie spodziewała się tego, co ją spotka?

Od czasu nagrań do programu „Ślub od pierwszego wejrzenia 8” minął prawie rok. Od tego czasu życie uczestników tvnowskiego show bardzo mocno się zmieniało. Dowodem na to jest Marta Podbioł, która nie tylko przeszła metamorfozę, ale także zdecydowała się na wywiad, w którym wyznaje, czy żałuje udziału w show!

30.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta przerywa milczenie. Wydała oświadczenie! „Patryk kłamał na temat prawdziwych okoliczności naszego rozstania”

Nie milkną echa po finale 8. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Jedna z najbardziej popularnych i pozornie najlepiej dobranych par - Marta i Patryk - nieoczekiwanie się rozstała. Na kobietę wylała się lawina hejtu za jej słowa o planach na przyszłość. Uczestniczka programu postanowiła wydać oświadczenie, które rzuca zupełnie nowe światło na okoliczności rozpadu jej związku. W kierunku Patryka padły mocne słowa!

07.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta przerywa milczenie. Relacja Macieja narodziła się jeszcze w czasie małżeństwa? „Już się z nią zobaczyłam”

Finał 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” sam w sobie był zaskakujący, jednak to kolejny odcinek okazał się iście wybuchowy. Wciąż nie milkną echa po słowach, jakie w nim padły! Sporo zmieniło się u Macieja, który był w parze z Martą. Uczestnik dość szybko znalazł sobie nową partnerkę, o której postanowiła opowiedzieć jego programowa żona Marta. Czyżby obecna relacja Maćka narodziła się jeszcze w trakcie trwania jego małżeństwa?

04.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8” odcinek 14. Kolejna para postanowiła wziąć rozwód! Z kolei Maciej pochwalił się nową partnerką! Co się jeszcze wydarzyło?

Za nami ostatni, 14 odcinek 8. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, w którym dowiedzieliśmy, że kolejna para tej edycji zdecydowała się wziąć rozwód! Spore zmiany zaszły również u Macieja, który obecnie cieszy się wspólnym życiem ze swoją nową ukochaną. Co się jeszcze wydarzyło u uczestników po zakończeniu ich udziału w ślubnym eksperymencie?

29.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Gdzie i kiedy oglądać 14. odcinek? Odcinek specjalny przyniesie odpowiedzi na pytania fanów? Finał wielu skonfundował!

Mylił się ten, kto sądził, że 13. odcinek programu „Ślub od pierwszego wejrzenia 8” będzie jego ostatnim. Na Playerze wieczorem we wtorek 29 listopada br. pojawi się specjalny 14. odcinek, który być może dostarczy odpowiedzi na nurtujące fanów pytania. Tych bowiem nie brakuje po finale, który wielu widzów mocno skonfundował!

29.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta wyśmiewa teorie Macieja parafrazując „Chłopaki nie płaczą”. Chodzi o słynne tajemnicze kulki papieru

Choć finał 8. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” już dawno za nami, narzekanie Macieja na tajemnicze kuleczki i wałki z papieru toaletowego to coś, co wielu trudno będzie zapomnieć. Internauci współczuli Marcie, która w ich oczach była upokorzona słowami swojego programowego męża. Mylił się jednak ten, kto zakładał, że kobieta się załamie i zniknie. Uczestniczka pokazała właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych, że dystansu można jej jedynie pozazdrościć!

28.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Justyna naśmiewa się z Marty? Ten komentarz mówi wszystko. Wcześniej Marcie za to samo oberwało się od Macieja

Choć sezon 8 edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już za nami, to wciąż nie milkną echa finałowego odcinka, w którym cała uwaga widzów była skupiona na kłótni Marty i Macieja. Do tematu postanowiła odnieść się inna z uczestniczek. Justyna w dosadnych słowach skomentowała zachowanie Marty, za które wcześniej krytykował ją Maciej. Jej komentarz mówi wszystko!

25.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta i Maciej odnieśli się do fali hejtu w sieci! Opinie widzów są bezlitosne! „Zero klasy jako mężczyzna”

Za nami finał 8. edycji programu TVN „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Wszystko jest już jasne: wiadomo, kto pozostał w małżeństwie, a kto postanowił się rozstać. Nie obyło się bez zaskoczeń! Jak finał i ostateczne decyzje par oceniają widzowie? Niektórym mocno się oberwało za to, co pokazali w ostatnim odcinku!

23.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×