Maciej Musiał wspomina Franciszka Pieczkę. Pokazał wzruszający list, który otrzymał przed laty od cenionego aktora

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
fot. AKPA / Podlewski, Gałązka
fot. AKPA / Podlewski, Gałązka
Śmierć Franciszka Pieczki zasmuciła niemalże wszystkich, którzy tego życzliwego i wspaniałego aktora znali. Wielu znanych aktorów żegnało go w mediach społecznościowych. Jedną z tych osób jest Maciej Musiał, który grał z Franciszkiem Pieczką w serialu "Ranczo" oraz w "Hotel pod żyrafą i nosorożcem". Pokazał list od Pieczki, który przechowuje od lat.

Maciej Musiał wspomina Franciszka Pieczkę

Jedną z osób, które wspominają Franciszka Pieczkę, jest Maciej Musiał. Obaj mieli okazję spotkać się na kilku planach, w tym na planie serialu "Hotel pod żyrafą i nosorożcem" oraz w uwielbianym serialu "Ranczo". Podczas prac nad pierwszą wspomnianą produkcją Franciszek Pieczka poznał się na talencie młodego Musiała. Po zakończeniu prac wręczył Musiałowi list, który ten przechowuje do dziś.

Pan Franciszek Pieczka. Gdy miałem 8 lat spędziliśmy wspólnie pół roku na planie serialu Hotel pod żyrafą i nosorożcem. Miałem zaszczyt grać jego wnuczka.
Pan Franciszek był wspaniałym człowiekiem - pełnym ciepła, życzliwości i czułości.
Wiele razy myślałem, żeby napisać do niego list, nawiązać kontakt po latach. Nie zdążyłem. Śpieszmy się.
Na trzecim zdjęciu kartka która dał mi na zakończenie zdjęć.

[instagram]https://www.instagram.com/p/Ci5OFlSM2lO/[/instagram]

Będziesz na pewno, bo już zaczynasz nim być, rzetelnym aktorem. Dzięki ci, mój kolego, za miłą współpracę przy serialu "Hotel pod...". Byłeś najsympatyczniejszą osobą na planie - czytamy w liście od Pieczki.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Filip Chajzer o MBTM

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn