magda gessler

Lara Gessler wspomina ojca na jego 65. urodziny. Wzruszający wpis chwyta za serce! Magda Gessler wspomina Piotra Gesslera: „trudno w to uwierzyć i nie wiadomo jak z tym żyć”

Magda Gessler to znana restauratorka i osobowość telewizyjna, ale także - mama dla Tadeusza Müllera i Lary Gessler. Na profilach obu kobiet pojawiły się archiwalne wpisy, których treść chwyta za serce. Gwiazdy we wpisach wspominały Piotra Gesslera, który 14 marca skończyłby 65. lat.

15.03.2023Kuchenne rewolucje

Panieńskie nazwiska gwiazd. Joanna Przetakiewicz ujawniła, jak się kiedyś nazywała. Małgorzata Rozenek, Anna Lewandowska, Magda Gessler na początku nosił inne nazwiska

Które polskie gwiazdy zdecydowały się zmienić nazwisko po ślubie? Sprawdziliśmy, jak kiedyś nazywały się znane panie. Dla wielu nazwiska takie jak Matusiak, Kostrzewska, czy Owczuk mogą być kompletną enigmą! Zobaczcie, jak kiedyś nazywały się najsłynniejsze celebrytki w polskim show-biznesie.

16.01.2023Ranking

"Kuchenne rewolucje". Nie żyje Mirosław Bem. Magda Gessler przeprowadziła w jego lokalu rewolucję, potem wycofała rekomendację i złożyła pozew

Media obiegła smutna wieść - zmarł łebski restaurator, Mirosław Bem. Był przedsiębiorcą i właścicielem lokalu "Łebska Chata". Dał się poznać szerszej publiczności za sprawą programu Magdy Gessler "Kuchenne rewolucje". Choć początkowo rewolucja poszła dobrze, w późniejszym czasie Bem popadł w konflikt z Magdą Gessler.

10.08.2022Kuchenne rewolucje

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×