"Magda M.". Od zakończenia serialu minęło 15 lat! Jak się zmienili aktorzy hitu TVN i co u nich dzisiaj słychać?

Serial "Magda M." był niewątpliwie jednym z największych hitów TVN. Liczba jego fanów po dziś dzień jest zawrotna! Produkcja była naszpikowana pierwszoligowymi nazwiskami. Co dzisiaj słychać u przyjaciółek pięknej prawniczki i jak się zmieniły?

Multimedia

"Magda M." 15 lat później

Chociaż emisja zakończyła się w 2007 roku, wielu fanów ogląda ten serial do dzisiaj na platformach streamingowych, czy w powtórkach. "Magda M." była jedną z pierwszych tego typu produkcji w Polsce. Serial przygotowany był z zachodnim rozmachem, genialną ścieżką dźwiękową na bazie której powstawały koncerty i przede wszystkim plejadą wspaniałych aktorów w rolach głównych. Dla Joanny Brodzik był na pewno ogromną trampoliną do sławy, tak samo jak dla Pawła Małaszyńskiego.

Serial wypromował wiele ciekawych trendów. Ukochane grochy Magdy Miłowicz, jej mały, modny samochód czy miodowe włosy były szałem na polskich ulicach. Postać grana przez Joannę Brodzik była absolutnym fenomenem swoich czasów. Jednocześnie pełna konfliktów i wewnętrznych problemów, szukająca szczęścia na własnych warunkach. Ten fenomen przekładał się na oglądalność. Co tydzień przed telewizorem zasiadało około 3 mln osób, a ostatnie odcinki śledziło z zapartym tchem nawet 4,5 mln.

To koniec Grabiny? Poważne problemy czekają na Mostowiaków w nowych odcinkach [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Magda M." bohaterowie - kto był kim w serialu?

Magda Miłowicz grana przez Joannę Brodzik to tytułowa "Magda M.". Prawniczka koło trzydziestki, która prężnie pnie się po szczeblach kariery. Pochodzi z Olsztyna, gdzie wychowywała ją samotna matka, bo ojciec zostawił je i wyjechał. Ta nieobecność ojca jest główną napędzającą Magdę siłą, by nie ufać mężczyznom i nie zakochać się. Jednak wszyscy pamiętamy romantyczną scenę na warszawskiej starówce, gdzie Magda i Piotr całują się w deszczu. Miłość ją znajduje, a dalsze perypetie stają na drodze już zakochanej Magdy.

Piotr Korzecki, w którego wcielał się Paweł Małaszyński to szarmancki i zabójczo przystojny prawnik. Studiowali z Magdą razem, lecz nie poznali się od razu po ponownym spotkaniu. Ona reprezentowała jego żonę, na ich rozprawie rozwodowej i zaczęło między nimi iskrzyć. Piotr walczył o Magdę przez wszystkie 3 sezony serialu i w końcu dopiął swego.

Sebastian Lewicki grany przez Bartłomieja Świderskiego najlepszy przyjaciel Magdy, na którego zawsze może liczyć. Jest homoseksualistą, który z początku stara się skrywać swoją orientacje, lecz później dzięki wsparciu przyjaciół otwarcie szuka miłości. Sebastian jest genialnym fotografem. Producenci serialu "Magda M." zdobyli nagrodę Hiacynt 2007 w kategorii Media za kreację postaci geja, który nie jest czarnym charakterem.

Nie tylko Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Słynne małżeństwa, w których mężowie musieli się pogodzić z pozycją nr. 2Zobacz więcej

Karolina Waligóra, którą grała Katarzyna Herman, to żona Wiktora, szefa Magdy. Jest ciepłą kobietą, matką i panią domu. Oparciem, które znajduje w niej starszy od niej mąż. Magda zawsze może liczyć na dobrą i rozsądną radę od Karoliny.

Agata Bielecka. W tę postać wcielała się Daria Widawska. Agata była całkowitym przeciwieństwem Magdy, chociaż znały się od liceum. Wyzwolona, poszukująca seksu i przyjemności, ale przede wszystkim męża i ojca swoich dzieci.

Zobacz galerię

"Magda M." obsada. Co dzisiaj słychać u aktorów?

Joanna Brodzik w ostatnich latach występowała w serii "Nad rozlewiskiem", grając główną rolę. W zeszłym roku wystąpiła również w serialu "Receptura". Prywatnie aktorka od lat związana jest z Pawłem Wilczakiem, z którym mają dwóch synów.

Paweł Małaszyński pojawił się przez lata w wielu serialach TVN, takich jak "Belle Epoque", u boku swojej serialowej żony z "Magdy M." - Magdaleny Cieleckiej, "Usta, usta", czy ostatnio "Stulecie Winnych". Aktor jest również wokalistą w zespole Cochise, który również współzałożył.

Katarzyna Herman to aktorka nadzwyczaj wszechstronna. Wystąpiła w serialach takich jak "Druga szansa", "Tajemnica zawodowa" czy "Zakochani po uszy". Oprócz tego aktorka wystąpiła w wielu filmach i odebrała mnóstwo nagród. Jest aktywna w wypowiedziach i walce o równe prawa dla wszystkich Polaków. Występuje również na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie.

Bartłomiej Świderski jest świetnym aktorem, którego ostatnio mogliśmy podziwiać między innymi w serialu "Druga szansa", u boku Małgorzaty Kożuchowskiej. Jego postać była ukochanym głównej bohaterki.

Daria Widawska również wystąpiła w mnóstwie filmów i seriali po emisji "Magdy M.". Jej najbardziej rozpoznawalne role to ta z "39 i pół", czy "Prawo Agaty".

Jak się zmienili bohaterowie "Magdy M." - zdjęcia w galerii

Zobacz galerię

"Magda M." - gdzie oglądać online?

Serial można znaleźć na platformie player.pl. Fani na pewno docenią, że można go obejrzeć tam w całości. Od sierpnia natomiast będzie można oglądać "Magdę M." na kanale TVN Fabuła

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×