Magda Mołek zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"? Przed laty prowadziła taneczny show w TVN. Przypominamy, jak wtedy wyglądał słynny program!

Wszystko wskazuje na to, że Magda Mołek będzie jedną z gwiazd 13. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Prezenterka, która od jakiegoś czasu prowadzi swój kanał na Youtube, już kiedyś występowała w tym programie. Magda Mołek była prowadzącą 1. edycji "Tańca z Gwiazdami" w TVN. Pamiętacie te czasy? Jeśli nie, to przypominamy je dla was w galerii!

Multimedia

Magda Mołek zatańczy w "Tańcu z gwiazdami". Przed lat prowadziła show w TVN

Magda Mołek to ceniona polska dziennikarka i prezenterka, która przez wiele lat była związana ze stacją TVN. Prowadziła m.in. "Dzień Dobry TVN" oraz talk-show "W roli głównej", który przez niemal 12 lat był wizytówką kanału TVN Style.

[Kiedy w 2019 roku media obiegła informacja, że [Magda Mołek zrezygnowała z dalszej pracy w TVN](https://www.telemagazyn.pl/artykuly/w-roli-glownej-magda-molek-rozstala-sie-z-tvn-nie-poprowadzi-juz-programow-w-tvn-i-tvn-style-84650.html), wszyscy byli zaskoczeni. Dziennikarka otworzyła wtedy własny kanał na YouTube "W moim stylu", a przed nią kolejne zawodowe wyzwania.

Oni powinni wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"! Zobacz więcej

"Super Express" opublikował niedawno nieoficjalną listę gwiazd 13. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Z informacji wynika, że Magdę Mołek zobaczymy jesienią br. na parkiecie w roli uczestniczki!

Warto jednak przypomnieć, że dziennikarka zadebiutowała w kultowym formacie już w 2005 r., współprowadziła wówczas z Hubertem Urbańskim pierwszą edycję "Tańca z gwiazdami" na antenie TVN, którą wygrali: Olivier Janiak i Kamila Kajak. W tej edycji tańczyli również Witold Paszt, który odszedł w lutym 2022 r., Andrzej Nejman, Katarzyna Skrzynecka, której partnerował Marcin Hakiel, a także Anna Korcz, Klaudia Carlos, Agnieszka Włodarczyk oraz Robert Kudelski.

W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia z tamtego okresu. Zobaczcie, jak wtedy wyglądał "Taniec z Gwiazdami" oraz sama Magda Mołek.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Polsat mógłby wrócić do tej elegancji programu ze starszych edycji (gość)

    Tym bardziej gdyby Magda miała w nim zatańczyć. Była przy tym gdy program debiutował w Polsce. A teraz dołączyłaby do grona tych prowadzących, którzy byli też uczestnikami czyli: Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Natasza Urbańska oraz Anna Głogowska i Izabela Janachowska. Z tym, że oni najpierw tańczyli w tzg jako uczestnicy lub tancerki, a dopiero potem zostali prowadzącymi, a Magda najpierw była prowadzącą, a teraz byłaby uczestniczką. Idąc tym tropem super byłoby gdyby jako uczestnicy wystąpili też Hubert Urbański, Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna.

    03.07.2022 11:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×