Maja Hyży i jej warszawski apartament. Jest niesamowicie przytulny: dużo drewna, bieli, beżu. Publikujemy zdjęcia

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Maja Hyży i jej wygodny, warszawski apartament. Jest niesamowicie przytulny. Zobacz zdjęcia!
Maja Hyży i jej wygodny, warszawski apartament. Jest niesamowicie przytulny. Zobacz zdjęcia!
Maja Hyży już niebawem po raz czwarty zostanie mamą. Popularna wokalistka mieszka z partnerem Konradem i dziećmi w przestrzennym i klimatycznym mieszkaniu, w którym królują drewno, biel i beż. Spójrzcie tylko na te zdjęcia!

Maja Hyży - jak mieszka?

Maja Hyży

Uczestniczka programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w którego 14. edycji zajęła 4. miejsce i wokalistka cieszy się teraz najszczęśliwszym okresem w życiu. Podjęła zdecydowane kroki wobec nękającego ją byłego męża. Skoncentrowała na obecnej relacji z mężczyzną, który jest "spełnieniem jej marzeń". I cieszy się kolejnym dzieckiem, wręcz kwitnie w macierzyństwie.

Ponieważ rodzina się powiększyła, Maja Hyży pragnie kupić większe mieszkanie, najlepiej siedmiopokojowe. W jakim stylu będzie jego wystrój?

Na pewno boho, skandynawskim, dużo drewna, bieli, beżu. Takie mi się marzy mieszkanko, nie za duże, ale żeby każdy miał swoją przestrzeń - powiedziała piosenkarka w rozmowie wideo z dziennikarką Jastrząb Post.

Maja Hyży ma swój wyraźny styl, w którym się ubiera - uwielbia kolory i wzory, które świetnie pasują do jej śródziemnomorskiego typu urody. Jednocześnie w swoim mieszkaniu preferuje stonowane barwy. Obecne mieszkanie Mai łączy oba style - boho i skandynawski, czyli scandi boho. Jest minimalistyczne z wieloma drewnianymi i wiklinowymi elementami, drewnianą podłogą, biało-beżowe z wielką kanapą w kolorze indyjskiego różu, a jednocześnie jest udekorowane sznurkowymi makramami w naturalnych barwach. I - wszystko to do siebie pasuje. Poduszki i kapy z frędzlami sprawiają bardzo przytulne wrażenie. Jedna ze ścian wygląda na ceglaną, ale - ponieważ meble wyglądają jak te sprzedawane przez Selsey, a firma ma w ofercie także "ceglane" fototapety - może równie dobrze taką udawać.

W pokoju córki jest jasny pleciony dywan, drewniane łóżeczko, jasne zasłony i uroczy obrazek z króliczkiem na ścianie. Antonina ma wspaniałe dziergane zabawki i swoje fantastyczne tipi - niejeden dorosły chętnie dałby do niego nura!

Jak byłam dzieckiem, nie miałam swojego wymarzonego Tippi, nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. Teraz kiedy mam swoje dzieci, cieszę się, że mogę ich uszczęśliwiać moją miłością ale również drobnymi rzeczami???????? i nie ukrywam, że od niedawno ten namiot, to również moje ulubione miejsce do odpoczynku z Dziećmi - napisała Maja Hyży na swoim profilu instagramowym.

Zobaczcie zdjęcia mieszkania Mai!

Źródło: WideoPortal/x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Krokusy w Tatrach. W tym roku bardzo szybko

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn