Maja Hyży stroi miny do bobasa szykując się na wyjście. Błyskawicznie wróciła do pracy po porodzie! Gwiazda zachwyca formą!

Maja Hyży na początku lipca powitała na świecie swoje czwarte dziecko, a niedługo później wróciła do pracy. Już wtedy zachwycała formą po porodzie! Wokalistka z powodzeniem łączy życie zawodowe z opieką nad gromadką maluchów. Szykowanie się na wielkie wyjście z brzdącem na ręku? Dla niej to żaden problem. Maja Hyży z wałkami na głowie strojąca miny do dziecka to uroczy obrazek!

Multimedia

Maja Hyży z wałkami na głowie stroi miny do brzdąca

Bycie mamą, która nie zwalnia zawodowego tempa, to nie lada wyzwanie, o czym wie każda kobieta mająca pracę i dziecko. Doskonale wie o tym także Maja Hyży, która jest mamą czwórki pociech - malutkiej Zosi, 2-letniej Antosi oraz 10-letnich bliźniaków - Aleksandra i Wiktora, których ojcem jest jej były mąż, Grzegorz Hyży.

Jarosław Bieniuk szczerze o Ani Przybylskiej. Mówiłem jej: "skup się na pracy, a nie tutaj szalejesz!"Zobacz więcej

Maja Hyży niedługo po porodzie wróciła do zawodowych obowiązków, zachwycając wówczas swoją formą fanów. Tygodnie mijają, a ona nie zwalnia ani na chwilę, nawet z malcem na ręku! Fotoreporterzy dostrzegli wokalistkę podczas przygotowań do wyjścia. Maja Hyży z wałkami na głowie strojąca miny do dziecka to przeuroczy obrazek współczesnego macierzyństwa!

Maja Hyży w wałkach stroi miny do dziecka. Zobacz!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×