Maja Hyży urodziła! Czwarte dziecko wokalistki właśnie przyszło na świat!

Stało się! Maja Hyży, która w ostatnim czasie z dumą prezentowała swój ciążowy brzuszek, właśnie urodziła! Na świat przyszło czwarte dziecko pięknej wokalistki! Sprawdźcie szczegóły.

Multimedia

Maja Hyży urodziła! Czwarte dziecko wokalistki właśnie przyszło na świat!

Maja Hyży właśnie urodziła! Piękna wokalistka po raz czwarty została mamą i właśnie przywitała na świecie swoją córeczkę, Zosię. Zdjęciem swojej córeczki pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Imię swojego dziecka wokalistka zdradziła niedawno, w czasie festiwalu w Opolu, gdzie zachwycała na scenie swoim wokalem oraz ciążowymi krągłościami. Już wtedy Maja Hyży odliczała dni do porodu, który - jak wszystko wskazuje - odbył się bez żadnych komplikacji.

Maja Hyży opowiedziała o osobistej tragedii: "Każdego dnia pracujemy nad tym, by udźwignąć ten ból"Zobacz więcej

O swojej ciąży Maja Hyży poinformowała pod koniec 2021 roku. Następnie wokalistka często pojawiała się w mediach oraz na imprezach branżowych, gdzie z dumą chwaliła się ciążowymi krągłościami. Tak było m.in. podczas Pierwszej Komunii Świętej jej synów czy baby shower.

Maleńka Zosia to czwarte dziecko Mai Hyży. Wokalistka ma dwóch synów ze swoim byłym mężem, piosenkarzem Grzegorzem Hyżym oraz córkę ze swoim obecnym partnerem, Konradem Kozakiem. Teraz para doczekała się drugiej córeczki! Gratulujemy!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Krysia (gość)

    Piękne imię. Moja córka też czeka na córeczkę, ma mieć na imię Weronika. Już mam kupiony dla niej kocyk z sensillo na narodziny maleństwa :) Cała rodzina czeka na małą kruszynkę. Dzieci to zawsze błogosławieństwo jest.

    07.07.2022 12:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×