maja hyży

Maja Hyży stroi miny do bobasa szykując się na wyjście. Błyskawicznie wróciła do pracy po porodzie! Gwiazda zachwyca formą!

Maja Hyży na początku lipca powitała na świecie swoje czwarte dziecko, a niedługo później wróciła do pracy. Już wtedy zachwycała formą po porodzie! Wokalistka z powodzeniem łączy życie zawodowe z opieką nad gromadką maluchów. Szykowanie się na wielkie wyjście z brzdącem na ręku? Dla niej to żaden problem. Maja Hyży z wałkami na głowie strojąca miny do dziecka to uroczy obrazek!

05.10.2022Twoja twarz brzmi znajomo

Opole 2022. DZIEŃ 1. Pełen klasy Krzysztof Prusik i elegancka Halina Frąckowiak. Wokalistka świętowała swoje 75. urodziny! To oni zadali szyku na opolskiej scenie!

59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki można uznać za rozpoczęty! Za nami emisja pierwszego koncertu pt. "Od Opola do Opola: Największe Gwiazdy! Legendarne Przeboje!", który zainaugurował tegoroczne święto polskiej muzyki w Opolu! Na scenie szyk i elegancja, szczególnie w przypadku Haliny Frąckowiak oraz Krzysztofa Prusika, zwycięzcy "The Voice Senior 3"!

17.06.2022Opole 2022

Opole 2022. Rozpromieniona Maja Hyży imprezuje na baby shower. Czwarte dziecko wokalistki niebawem pojawi się na świecie!

Baby shower, czyli przyjęcie na cześć przyszłej mamy i dziecka, które niebawem pojawi się na świecie, to tradycja coraz bardziej popularna w Polsce. Niemały wkład w jej popularyzację mają znane z pierwszych stron gazet gwiazdy i celebrytki. W Łazienkach Królewskich odbyło się właśnie baby shower Mai Hyży, która odlicza już dni do narodzin córeczki.

16.06.2022Opole 2022

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×