maja hyży

Maja Hyży straciła ciążę. Opowiedziała o osobistej tragedii: "Każdego dnia pracujemy nad tym, by udźwignąć ten ból"

Maja Hyży podzieliła się bolesnym doświadczeniem. Wokalistka i była żona Grzegorza Hyżego wyznała, że straciła dziecko. W mediach społecznościowych opisała, co się wydarzyło. "Nie zdążyłam poczuć twoich pierwszych ruchów. Nie zdążyłam zobaczyć twoich małych rączek, ani twoich małych nóżek" - napisała Maja Hyży.

08.09.2021Twoja twarz brzmi znajomo

Body positive. Czym jest ciałopozytywność? Czy ruch promowany m.in. przez Małgorzatę Rozenek-Majdan, Zofię Zborowską, Aleksandrę Domańską jest czymś zupełnie nowym? Zobacz naszą galerię!

Body positive to idea, która nie jest czymś obecnym w Polsce od dawna. Ruch ten cały czas jest dla dużej części społeczeństwa czymś zupełnie nieznanym. Wielu celebrytów stara się dzielić wiedzą na ten temat. Czym tak naprawdę jest ciałopozytwyność? Czy jest to nowa moda wśród celebrytów? Kto oprócz Małgorzaty Rozenek-Majdan i Zofii Zborowskiej jest zaangażowany w opowiadanie o tym w mediach społecznościowych? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym tekście oraz galerii!

06.08.2021Rozrywka

"Twoja twarz brzmi znajomo 14" odcinek 1. Nowa edycja programu wystartowała! Triumfował Paweł Góral jako fenomenalna Violetta Villas!

Co to były za emocje! Za nami pierwszy odcinek najnowszej edycji show uwielbianego przez widzów Polsatu. Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do wielkich zaskoczeń i nieprawdopodobnych metamorfoz. Jednak to, co zaprezentowała grupa utalentowanych artystów XIV edycji, przeszła najśmielsze oczekiwania. Aktor Paweł Góral powalił na kolana doskonałą kreacją i wykonaniem piosenki divy polskiej sceny muzycznej – Violetty Vilas, i to jemu przypadło w udziale zwycięstwo w odcinku.

05.03.2021Twoja twarz brzmi znajomo

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×