Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński w studiu "Dzień Dobry TVN". Lawina komentarzy w sieci

Adriana Słowik
Adriana Słowik
fot. Gałązka/AKPA
fot. Gałązka/AKPA
Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzyński oraz pozostali prowadzący "Dzień Dobry TVN", spotkali się w weekend, aby promować poranne pasmo stacji TVN. Zobaczcie, jak prezentowali się w obiektywie fotoreporterów. Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński udzielili już pierwszego wspólnego wywiadu w studiu "Dzień Dobry TVN". Jak im poszło?

Spotkanie z prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" - sierpień 2022

Na co dzień telewidzowie oglądają prowadzących śniadaniowy program "" w parach. 27 sierpnia prezenterzy postanowili połączyć siły i wspólnie poprowadzili specjalny odcinek programu.

Widzowie mieli szansę podziwiać ich w ciekawych rolach. Znane i lubiane pary tym razem spróbowali sprostać takim wyzwaniom jak zapowiadanie pogody czy przygotowywanie wyszukanych potraw. Obecnie "Dzień dobry TVN" prowadzą: Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Marcin Prokop i Dorota Wellman, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Już niedługo dołączą do nich: Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński. Ich gośćmi w programie byli: Tatiana Okupnik, Maciej Stuhr i Adrian Kostera.

Autor: AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński to obecnie jedne z najgłośniejszych nazwisk w polskim show-biznesie. O tym, że zostali gospodarzami popularnego programu, rozpisują się niemal wszystkie media. W rozmowie z dziennikarką Telemagazyn.pl, Rozenek-Majdan zaznaczyła, że jest gotowa na wszystko.

Jestem realistką i zdaję sobie sprawę, wszystkich zresztą o tym uprzedzałam - bo wiem, jak funkcjonują media i wiem, że początkowo mogę spodziewać się fali niechęci, na którą jestem absolutnie gotowa - stwierdziła Rozenek-Majdan. - To jest tak, że na początku widzowie mogą podchodzić do nas z dystansem, ale później się przyzwyczają i będą nas lubić - powiedziała w rozmowie z Telemagazyn.pl Małgorzata Rozenek-Majdan.

Ciebie od początku Krzysiek, ja biorę na siebie te złe emocje - dodała ze śmiechem.

Co widzowie sądzą o ich pierwszym wspólnym wywiadzie w studiu "Dzień Dobry TVN"?

Nie lubię pani Rozenek, ale trzeba dać szansę. Najwyżej nie bedę oglądała dziendobry tvn w dni, gdy będą prowadzacymi, podobnie kiedy prowadzą panie Ewa i Agnieszka.

Super pomysł! Bardzo kibicuję!

Jeszcze nikt nie widział ich razem, a już krytykują!!!! Dajcie im szanse!!!! Wyglądają razem dobrze i mówią interesująco!!!!!

Uważam że to bardzo fajna para prowadzących, Krzysztof z fajną pozytywną energią i Małgosia dzięki której może być zabawnie, fajna jest???? Trzymam mocno kciuki i może do zobaczenia na kanapach kiedyś w DDTVN???? właśnie z Wami. Pozdrawiam serdecznie - czytamy w komentarzach na profilu programu w mediach społecznościowych.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn