małgorzata rozenek majdan

Jacek Rozenek szczerze o małżeństwie z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Gwiazda TVN była żoną idealną?

Jacek Rozenek i Małgorzata Rozenek-Majdan mogą dzisiaj być wzorem dla wielu byłych par w polskim show-biznesie. Chociaż ich małżeństwo się rozpadło, to Jacek i Małgorzata do dzisiaj żyją w dobrych stosunkach i dobrze się dogadują. Mężczyzna teraz pokusił się na szczere wyznanie odnośnie do małżeństwa z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Gwiazda TVN była żoną idealną?

09.01.2023Barwy szczęścia

Gwiazdy w jesiennych płaszczach. Katarzyna Cichopek, Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Rozenek-Majdan - chłody nie są im straszne!

Płaszcz jest nieodłącznym elementem jesiennej stylizacji. Sprawdziliśmy, jakie modele wybrały w tym roku gwiazdy m.in. Katarzyna Cichopek, Anna Wyszkoni, Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Rozenek-Majdan. Te kobiety są dla wielu kobiet inspiracją, a ich stylizacje można odtworzyć w domu. Aktorki znane z serialu "M jak miłość" stawiają w tym roku na kolor, popularna wokalistka wybrała szary model, natomiast gwiazda "Dzień Dobry TVN" czekoladową skórę! Zobaczcie, jak się prezentują.

16.11.2022Ranking

"Dzień Dobry TVN". Małgorzata Rozenek-Majdan i jej styl. Od garsonek i sukienek w literę A po kreacje haute couture. Tak ewoluował styl "Perfekcyjnej Pani Domu"

Małgorzata Rozenek-Majdan to dziś pierwszoligowa gwiazda, skupiająca uwagę fotoreporterów na każdym ze swoich wyjść. Prezentuje wówczas zjawiskowe kreacje, obok których nie sposób przejść obojętnie. Zaczynała jednak jako skromna Perfekcyjna Pani Domu, dopiero z czasem zastępując golfy i garsonki kreacjami haute couture. Zobacz, jak ewoluował styl Małgorzaty Rozenek-Majdan!

13.10.2022Dzień Dobry TVN

Gala Woman Power. Jolanta Kwaśniewska zadała szyku! Kayah została zignorowana przez fotoreporterów! To "kara" za zachowanie podczas Polsat SuperHit Festiwal?

W Warszawie odbyła się Gala Woman Power. Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd z pierwszych stron gazet - Małgorzata Rozenek-Majdan, Jolanta Kwaśniewska, Małgorzata Ohme czy Laura Samojłowicz. Pojawiła się również Kayah, której fotoreporterzy najwidoczniej nie zapomnieli wybryku podczas Polsat SuperHit Festiwal.

01.10.2022Gala Woman Power

"Milionerzy". Specjalny odcinek programu sprawdzi wiedzę gwiazd! Na pytania odpowiadać będzie Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzyński, Tomasz Jakubiak i Michel Moran

Co wiedzą gwiazdy, które znamy z ekranów telewizorów? Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzyński, Tomasz Jakubiak, Michel Moran - ich wiedzę sprawdzi Hubert Urbański w specjalnym odcinku programu "Milionerzy". Wspomniany zostanie wyemitowany w 25. rocznicę powstania stacji TVN. Cel jest szczytny, a zaproszone gwiazdy mają o co grać. Z wygranej skorzystają bowiem podopieczni Fundacji TVN.

26.09.2022Milionerzy

"Dzień Dobry TVN". Agata Młynarska zamiast Małgorzaty Rozenek w roli prowadzącej? "Przyciągnęłaby widzów 50 plus"

Kilka dni temu Małgorzata Rozenek zadebiutowała w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN". "Perfekcyjna Pani Domu" od dawna nie kryła się z tym, że bardzo zależało jej na tym stanowisku. Okazuje się jednak, że według najnowszych medialnych doniesień z pracy marzeń mogła ją wygryźć Agata Młynarska! Władze stacji miały rozpatrywać również i jej kandydaturę.

07.09.2022Dzień Dobry TVN

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×