"Mali agenci". Netflix stworzy reboot kultowego filmu! Nowa rodzina agentów jest już znana?

Netflix wyprodukuje nową wersję filmu, który był kwintesencją dzieciństwa dla tych, którzy chodzili do kina z rodzicami w latach 2000. Poznaliśmy pierwsze szczegóły "Małych agentów" dla pokolenia Z!

Multimedia

Powstaje reboot "Małych agentów"!

Seria filmów "Mali agenci" była kwintesencją dzieciństwa dla tych, którzy wychowywali się w latach 2000. Przygody rodziny Cortez, która łączy tradycyjne życie familijne z sekretną i niebezpieczną działalnością tajnych agentów dostarczała emocji dzieciakom, ale także ich rodzicom.

W oryginalnym filmie w główne role wcielali się Antonio Banderas (Gregorio Cortez) i Carla Gugino (Ingrid Cortez). Państwo Cortez, czyli tajni agenci, zostaje porwani przez Fegana Floopa (Alan Cumming), a ich dzieci, Carmen (Alexa PenaVega) i Juni (Daryl Sabara) wkraczają do akcji, żeby uratować swoich rodziców. Hit kinowy z 2001 roku dał początek kolejnym filmom - "Mali agenci 2: Wyspa marzeń" z 2002 roku, "Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd" z 2003 roku, a także "Mali agenci 4D: Wyścig z czasem" z 2011 roku. Reżyserem wszystkich części jest Robert Rodriguez, którego Netflix zaprosił do stworzenia nowej, uwspółcześnionej wersji hitu.

Filmy i seriale z oszustami i największymi przekrętami. Kto z ekranowych bohaterów najlepiej kłamie? Zobacz więcej

30 marca, na oficjalnym profilu platformy streamingowej na Twitterze pojawiła się uroczysta informacja o produkcji filmu:

"Mali agenci" mieli premierę 30 marca 2001 roku. Zatem 21. rocznica ukochanego komediowego filmu akcji wydaje się idealnym czasem, by ujawnić, że Robert Rodriguez napisze, wyreżyseruje i wyprodukuje nową wersję ukochanej franczyzy i przedstawić światu nową rodzinę agentów.

Ta informacja może sugerować, że Antonio Banderas, Carla Gugino, Alexa PenaVega i Daryl Sabara nie powrócą na ekrany albo, że będą mieli drugoplanowe znaczenie. Wciąż nieznana jest fabuła filmu, a także obsada, która wcieli się w nową rodzinę szpiegów. Pozostaje czekać na nowe informacje, a przede wszystkim na datę premiery nowych "Małych agentów"!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×