"Mam talent! 13" odcinek 6. Świetny poziom występów wokalnych i tanecznych. Plus odrobina szaleństwa

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
"Mam talent! 13" odcinek 6. Świetny poziom występów wokalnych i tanecznych. Plus odrobina szaleństwaFot. TVN
"Mam talent! 13" odcinek 6. Świetny poziom występów wokalnych i tanecznych. Plus odrobina szaleństwaFot. TVN
Z odcinka na odcinek nowy juror programu "Mam talent!" Jan Kliment radzi sobie coraz lepiej, zyskując pewność siebie. A jest co oceniać, bo poziom uczestników jest wysoki. Dziś objawił się duży muzyczny... talent.

"Mam talent" 13 odc. 6. - trzy najciekawsze momenty

"Mam talent" 13

W dzisiejszym odcinku zabrakło w jury Małgorzaty Foremniak - Agnieszka Chylińska i Jan Kliment musieli poradzić sobie sami. Czekało ich wiele niespodzianek i muzyczne objawienie. Maya Wassermann oczarowała jury silnym głosem i dojrzałą interpretacją piosenki Rihanny "Love on the Brain". Dziewczyna ma niespełna 17 lat i jest finalistką Eurowizji Junior!

Taneczną maestrię i uznanie Janka Klimenta zdobył duet Olivia & Jay - wulkan energii razy dwa!

Olbrzymie wrażenie na jurorach zrobił również mistrz ekstremalnych popisów na skakance - Mario Athletics:

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn