„Mam Talent” FINAŁ. Znamy zwycięzcę 14. edycji! Decyzją widzów wygrał Miłosz Bachonko i zgarnął 300 tys. zł

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Za nami finał 14. edycji programu „Mam Talent”. Kto zdobył serca widzów i wygrał czek na 300 tysięcy złotych? W ostatnim odcinku zobaczyliśmy poruszające występy, a widzowie mieli twardy orzech do zgryzienia. Poznajcie zwycięzcę „Mam Talent”.
Za nami finał 14. edycji programu „Mam Talent”. Kto zdobył serca widzów i wygrał czek na 300 tysięcy złotych? W ostatnim odcinku zobaczyliśmy poruszające występy, a widzowie mieli twardy orzech do zgryzienia. Poznajcie zwycięzcę „Mam Talent”. Mirosław Sosnowski/Tvn
Za nami finał 14. edycji programu „Mam Talent”. Kto zdobył serca widzów i wygrał czek na 300 tysięcy złotych? W ostatnim odcinku zobaczyliśmy poruszające występy, a widzowie mieli twardy orzech do zgryzienia. Poznajcie zwycięzcę „Mam Talent”.

-Po dzisiejszym jakże wygranym meczu z Arabią Saudyjską piłkarze zbliżyli się do tego, co ich być może czeka już 18 grudnia, a my przeżyjemy to już dziś na scenie - zaczął Marcin Prokop, zapowiadając finałowy odcinek 14. edycji „Mam Talent”.

Dziś wszystko zależało od widzów. Jurorzy pełnili jedynie rolę „pomocniczą”. -Myślę, że gdyby arbiter tego meczu występował w naszym programie, bylibyśmy trzy razy na nie - zauważyła Agnieszka Chylińska, nawiązując m.in. do rzutu karnego dla Arabii Saudyjskiej, który wzbudził spore kontrowersje. Bohaterem biało-czerwonych okazał się jednak Wojciech Szczęsny.

„Mam Talent 14” finaliści. Kto wystąpił w ostatnim odcinku?

  • Paweł Haczkur,
  • Paula Biskup,
  • Vanessa Power Kujawiak,
  • Waldek Kukurowski,
  • Jadwiga Krowiak i Sara Kreis,
  • Miłosz Bachonko,
  • Laura Florentyna Dziąba,
  • Teatr Sztuka Ciała,
  • Martyna Stawowy,
  • Daria Umańska.

W finale 14. edycji „Mam Talent” nie brakowało emocji. Małgorzata Foremniak nie jeden raz miała dreszcze. Poruszające występy Darii Umańskiej, Pawła Haczkura czy Pauli Biskup zachwyciły jurorów oraz publiczność w studiu. Występ Miłosza Bachonko jurorzy nagrodzili oklaskami na stojąco!

Zwycięzca mógł być tylko jeden. Kto wygrał 14. edycję „Mam Talent”?

Miejsce 10. przypadło Jadwidze Krowiak i Sarze Kreis

Miejsce 9. zajął Teatr Sztuka Ciała

Miejsce 8. zajęła Daria Umańska

Miejsce 7. zajęła Paula Biskup

Miejsce 6. zajęła Vanessa Power Kujawiak

Miejsce 5. zajął Waldek Kukurowski

Miejsce 4. zajęła Laura Florentyna Dziąba

Miejsce 3. zajęła Martyna Stawowy

Miejsce 2. zajął Paweł Haczkur

Miejsce 1. zajął Miłosz Bachonko

Martyna Stawowy Miłosz Bachonko,

14. edycję „Mam Talent” wygrał Miłosz Bachonko!

W galerii publikujemy zdjęcia z programu.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn