"Mam Talent!". Jan Kliment i Michał Kempa ocenieni przez widzów. Program zyskał czy stracił? Komentarze nie pozostawiają cienia wątpliwości

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Jan Kliment i Michał Kempa zostali ocenieni przez widzów. Program zyskał czy stracił? Komentarze internautów nie pozostawiają cienia wątpliwości!Fot. Mirosław Sosnowski/Tvn
Jan Kliment i Michał Kempa zostali ocenieni przez widzów. Program zyskał czy stracił? Komentarze internautów nie pozostawiają cienia wątpliwości!Fot. Mirosław Sosnowski/Tvn
Premierowy odcinek 13. edycji "Mam Talent!" za nami. To świetny moment, aby sprawdzić, co widzowie sądzą o nowej odsłonie programu, do którego w tym sezonie dołączyli: Jan Kliment jako trzeci juror oraz Michał Kempa w roli nowego współprowadzącego. Program na tym zyskał czy stracił? Wszystko jest już jasne!

"Mam Talent!". Jan Kliment i Michał Kempa ocenieni przez widzów

Mam Talent!

Polscy widzowie pokochali "Mam Talent!", ale przez pandemię produkcja popularnego show została wstrzymana. Ku radości wielu, jesienią 2021 r. program powrócił na antenę TVN z 13. edycją, ale nie obyło się bez zmian. Po tym, jak Agustin Egurrola przeszedł do TVP, jego miejsce w jury zajął Jan Kliment - czeski tancerz i choreograf. Na miejsce Szymona Hołowni, który zajął się polityką, wskoczył Michał Kempa. Komik dołączył do Marcina Prokopa, z którym współprowadzi teraz "Mam Talent!".

Nie od dziś wiadomo, że opinia widzów ma ogromne znaczenie. Fani programu bacznie obserwowali pierwsze poczynania Jana Klimenta i Michała Kempy w programie "Mam Talent". Jak oceniają ich debiut?

Jan Kliment jest mega śmieszny fajnie się oglądało z nim program

Świetny pierwszy odcinek ,bardzo spodobał mi się Kliment jako juror, zero zarozumialstwa, ciepły serdeczny człowiek, dobrze, że nie ma już Egurolii, który uważa, że we wszystkim jest genialny!!! Piękny zestaw sędziowski Małgosia Foremniak i Agnieszka Chylińska jak zawsze w formie.

Nowy prowadzący moim zdaniem wypadł baaaardzo słabo, ale życzę mu powodzenia, przy Prokopie szybko się wyrobi!

Z Klimentem całkiem inaczej???? jestem na "tak" - czytamy w komentarzach.

A co Wy sądzicie o osobach, które w tej edycji zasiliły szeregi "Mam Talent!"? Czy Michał Kempa i Jan Kliment dają radę?

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn