"Mam talent". Piotr Balicki nie żyje. Słynny "rozgrzewacz publiczności" zmarł po walce z nowotworem

Piotr Balicki nie żyje. Prezenter telewizyjny, znany m.in. jako "rozgrzewacz publiczności" z "Mam talent" zmarł w piątek 19 sierpnia 2022 roku. Od kilku miesięcy zmagał się on ze złośliwym nowotworem skóry. Informację o jego śmierci potwierdziła rodzina mężczyzny.

Multimedia

Piotr Balicki nie żyje. Słynny "rozgrzewacz publiczności" zmarł w wieku 38 lat

Informację o śmierci Piotra Balickiego potwierdziła serwisowi "Plejada" rodzina mężczyzny. Prezenter telewizyjny znany między innymi jako tzw. "rozgrzewacz publiczności" w programie "Mam talent" zmarł w piątek 19 sierpnia w wieku 38 lat, po kilkumiesięcznej walce z rakiem. Balicki zmagał się z czerniakiem - nowotworem złośliwym skóry. O swojej chorobie za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował w lutym br.

Do mojego domku zwanego »ciałem«, wpadł wilk, ale postanowił nie pukać. Wlazł chamsko, rozsiadł się na kanapie i dość szybko zaczął się panoszyć i po łazience i po sypialni. A gdy wszedł do kuchni, potłukł naczynia. Schował się, a ja wstałem, żeby sprawdzić, co się stało. Było już trochę za późno. Bo wilk jest już na chacie, nie chce z niej wyjść, a ja zacząłem właśnie go gonić. Niestety skubaniec zna rozkład pomieszczeń i szybko się przemieszcza, a był podstępny i niesamowicie cichy. I tak pozostawił sporo sierści w różnych miejscach. Posprzątanie tego niestety nie jest już łatwe. Mój dom to obecnie sala nr 2 gdzieś w Centrum Onkologii. Rozpocząłem dość brutalną walkę z wilkiem. Nie ma spektakularnie pozytywnych perspektyw. Ok, pogodzę się z tym. Dlatego od dziś, pisząc właśnie ten konkretny post, chcę starać się wrócić do chociaż jednej jedynej rzeczy, której wilk mi nie odebrał, a która w moim życiu prowadziła mnie zawsze! Do poczucia humoru" — napisał swego czasu Piotr Balicki na swoim koncie na Instagramie.

Co ciekawe, dzień przed śmiercią Balickiego, o jego sytuacji wspomniał Marcin Prokop, podczas swojego występu na "Top of the Top Sopot Festival 2022", gdzie obchodzono 25-lecie telewizji TVN.

Zrobię coś, czego nikt z państwa się nie spodziewał. Chciałem was o coś poprosić. W szpitalu leży chłopak, który jest bardzo ciężko chory i jest częścią naszej TVN-owej rodziny. To jest człowiek, który gdyby był zdrowy, biegłaby tutaj wśród państwa i rozgrzewałby publiczność. Oddawałby wam swoją dobrą energię. Był i może będzie najlepszy w swoim fachu. Piotrek Balicki. Chciałbym, abyście państwo oddali mu swoją dobrą energię tą, którą się dzielił, ze wszystkimi przez lata swojej pracy" — wyznał wówczas na scenie współprowadzący "Mam talent".

Zobacz galerię

Anne Heche nie żyje. Popularna aktorka miała 53 lataZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×