"Mam talent" sezon 11. odcinek 6. Muzycy z Fan Art, niewidomy mały pianista i duet na monocyklu. Kto przeszedł do kolejnego etapu? [CO SIĘ WYDARZYŁO+WIDEO]

Kamila Glińska
Kamila Glińska
Jurorzy "Mam talent" spotkali kolejne talenty!fot. TVN/Mirosław Sosnowski
Jurorzy "Mam talent" spotkali kolejne talenty!fot. TVN/Mirosław Sosnowski
Co wydarzyło się w 6. odcinku "Mam talent"? Na kolejnych castingach w Warszawie znowu nie brakowało niezwykłych talentów. Kto zachwycił, a kto nie przekonał do siebie jurorów? Sprawdźcie, co się wydarzyło w "Mam talent"!

"Mam talent" sezon 11. odcinek 6. - co się wydarzyło?

W 6. odcinku "Mam talent" castingi odbyły się w Warszawie. Jurorzy w składzie: Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Agustin Egurrola po raz kolejny zmierzyli się z niezwykłymi talentami.

Pierwszą poznaliśmy Julię Finneran, która ma 16 lat i pochodzi z Wrocławia. Uczęszczała na zajęcia wokalne do domów kultury we Wrocławiu i na zajęcia chóru. Poza śpiewem Julia interesuje się aktorstwem, chciałaby połączyć obie te dziedziny i występować np. na Broadwayu. W "Mam talent" zaśpiewała "Dear Future Husband" z repertuaru Meghan Trainor. - Jesteś stworzona na scenę i do "Mam talent" - stwierdził Agustin Egurrola.

Lusesita Farrell i Bogdan - duet akrobatyczny na monocyklu - znają się i trenują razem od roku, a na scenie występują od pół roku. Lusesita (prywatnie Monika) to pochodząca z Kołobrzegu tancerka i choreograf. Bogdan pochodzi z Ukrainy, z wykształcenia jest mechanikiem samochodowym. - To był piękny spektakl - oceniła ich występ Małgorzata Foremniak. Agnieszka Zastawna śpiewa od 6 lat. Jej idolką jest Agnieszka Chylińska - uważa ją za silną, mądrą i zdecydowaną kobietę. Niestety jej wykonanie na scenie "Mam talent" nie przekonała jurorów.

Zespół wokalny Supermenki powstał w 2012 roku w pracowni muzycznej Gminnego Ośrodka Kultury "SOKÓŁ" w podpoznańskim Czerwonaku. Dziewczyny znały się wcześniej ze wspólnych wyjazdów na konkursy i festiwale, występów na lokalnych estradach i udziału w projektach artystycznych. Jurorzy nie przepuścili dziewczyn dalej. - Macie bardzo irytujące głosy - powiedziała Agnieszka Chylińska. Bodychrist od kilku lat regularnie pisze autorskie teksty, nagrywa piosenki, teledyski. Jest popularny w serwisie YouTube. Popularność w sieci umożliwiła Krzyśkowi dalszy rozwój kariery solowej. Jurorzy "Mam talent" nie zachwycili się nim, ale Krzysiek ma zamiar dalej walczyć o swoje marzenia, dążyć do celu jakim jest sukces artystyczny. Podobny los spotkał śpiewającego Macieja Werbińskiego.

Zespół instrumentalny DykoBrass Band złożony z profesjonalnych muzyków gra własne aranżacje światowych hitów. W ubiegłym roku wystąpili na największym festiwalu jazzowym w Europie Wschodniej "Alfa Jazz Fest". Martyna Pytel od dziecka interesuje się akrobatyką, grała w spektaklu akrobatycznym "Prometeusz". 9-letni Maksymilian Golasiński-Dragon jet beatboxerem. Zaczął wydawać różne dźwięki buzią, gdy miał 4 lata, później zaczął oglądać tutoriale znanych beatboxerów na YouTube i ćwiczyć. - Jesteś absolutnie wyjątkowy - stwierdziła Małgorzata.

Weronika Świergiel na lekcje pianina zaczęła chodzić w przedszkolu. W gimnazjum zaczęła brać udział w musicalach, przedstawieniach przygotowywanych przez nauczyciela muzyki. Po jej występie na scenie "Mam talent" jurorzy wstali z miejsc. - Masz niebywały talent - skomentowała Małgosia, a pozostali jurorzy bez wahania się z tym zgodzili. Sztrymy Gang jako grupa taneczna funkcjonują od 4 lat. Kamil dołączył do nich w ubiegłym roku. W swoich choreografiach łączą hip hop z innymi stylami tańca: chicago footwark, house, vouge, locking, popping, krump. Lubią zaskakiwać i rozbawiać publiczność. Dla Małgosi było trochę za mało energii, ale mimo to, razem z Agustinem i Agnieszką postanowiła przepuścić ich dalej.

Gęstobrody Filozof za swój talent uważa twórcze korzystanie ze słów, a dokładnie umiejętność tworzenia rymowanek na zawołanie, naśladowanie głosów i akcentów. Inność Filozofia zaintrygowała jurorów. Agustin i Agnieszka zagłosowali na TAK! Alicja Jaruk ma 13 lat. Udziałem w "Mam talent" chce zmienić postrzeganie Pole Dance przez dzieci i ich rodziców. Udowodnić, że jest to odmiana akrobatyki, która wymaga od zawodnika bardzo dużej siły. - To był kompletny, piękny występ - oceniła Agnieszka. Alicja przeszła dalej!

13-letni Igor Sobierajski jest niewidomy od urodzenia. Gra na pianinie od 5. roku życia. Potrafił wtedy grać polskie kolędy, a rok później udało mu się opanować ,"Poloneza" z Pana Tadeusza. Chciałby sprawiać radość ludziom, przez swoją muzykę i udowodnić, że niepełnosprawność nie stanowi żadnych barier. Jego wytęp wzruszył publiczność, a jurorów zachwycił. - Masz muzykę w środku. Jesteś niezwykły - zwróciła się do Igora Małgosia. Chłopiec usłyszał trzy razy TAK. Piotr "Peterson" Przerada śpiewa dla siebie od najmłodszych lat. W wolnym czasie pracuje nad muzyką, nagrywa covery, którymi później dzieli się ze swoimi obserwatorami na kanale YouTube i na Instagramie! Na castingu zaśpiewał "When I was your man" Bruno Marsa. - Piękne to było. To jest czysty talent - wskazała Agnieszka.

Wiktor Dąbrowski swój talent odkrył w 4. klasie szkoły podstawowej, kiedy zaczął trenować akrobatykę sportową. Czasami tańczył i łączył akrobatykę z tańcem. Największy sukces do tej pory - zdobycie mistrzostwa Europy IDO (International Dance Organization) w tańcu breakdance, w 2017 roku w Wałbrzychu. - Na takie występy program "Mam talent" czeka. Chcemy ciebie! - oznajmiła Agnieszka. Na koniec pojawił się zespół Fan-Art., który powstał w 1969 roku (prawie 50 lat temu!) przy Młodzieżowym Domu Kultury w Gnieźnie pod nazwą Fabo Band. Panowie znają się od kilkudziesięciu lat. Wszyscy wychowali się w Gnieźnie i znają się jak łyse konie. - To był zaszczyt. Trzy razy na TAK! - skomentowała Agnieszka.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn