marcin hakiel rozstanie

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel wspomina ślub z Katarzyną Cichopek. "Przepracować, zaakceptować i iść dalej"

Marcin Hakiel od momentu ogłoszenia rozstania z Katarzyną Cichopek znacznie zwiększył swoją aktywność w social-mediach. Tancerz i wkrótce były mąż aktorki zdaje się nie przejmować plotkami krążącymi wokół niego i matki jego dzieci. Dzieli się z fanami swoją codziennością i różnymi przemyśleniami. Teraz zaskoczył obserwatorów, publikując zdjęcie, którego raczej nikt nie spodziewał się zobaczyć w świetle ostatnich doniesień.

15.04.2022Taniec z gwiazdami

"Pytanie na śniadanie". Maciej Kurzajewski skomentował plotki o romansie z Katarzyną Cichopek. Wyjawił, jaka jest prawda!

Kiedy gruchnęła wieść o rozwodzie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, prasa nieustannie szuka przyczyn rozpadu ich małżeństwa. Przez wiele lat aktorka i tancerz uchodzili za wręcz modelowy przykład zgodnej pary. Pojawiły się plotki, jakoby Katarzynę Cichopek łączyło coś więcej z kolegą z pracy, prowadzącym wraz z nią "Pytanie na śniadanie" Maciejem Kurzajewskim. Jak skomentował doniesienia bulwarowej prasy?

01.04.2022Pytanie na śniadanie

Przeczytaj także:

"Taniec z gwiazdami". Niesamowita metamorfoza Marcina Hakiela! Fanki tancerza nie kryją zachwytu nad jego nowym wizerunkiem. "Ktoś tu będzie żałować..."

Marcin Hakiel już dawno ma za sobą trudy rozstania z Katarzyną Cichopek i obecnie cieszy się urokami życia u boku swojej nowej partnerki. O tym, że tancerz wyraźnie odżył świadczy chociażby jego ostatnie zdjęcie, na którym postanowił pochwalić się swoim nowym wizerunkiem. Fanki nie kryją zachwytu nad jego obecnym image'm. Pojawiła się również sugestia, że Katarzyna Cichopek, z którą niedawno wziął rozwód, może żałować swojej decyzji, widząc jak obecnie wygląda jej były już mąż.

13.10.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel z nową partnerką wydał oświadczenie! Odniósł się do częstego pytania fanów

Marcin Hakiel od momentu rozstania z Katarzyną Cichopek budzi zainteresowanie, jakim nie cieszył się od wielu lat. Fani tancerza śledzą jego poczynania w sieci i nie umknął im fakt, że w mediach społecznościowych coraz częściej pojawia się tajemnicza blondynka. Hakiel wraz z nową ukochaną postanowili się odnieść do najczęściej zadawanych pytań, stawiając sprawę jasno.

27.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel już nie ukrywa nowej partnerki. To całkowite przeciwieństwo Katarzyny Cichopek!

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek są już po rozwodzie. Niegdyś najsłynniejsze małżeństwo polskiego show biznesu oficjalnie przeszło do historii, a byli małżonkowie poszli w swoje strony. Wiadomo już, że nową partnerkę ma Marcin Hakiel, który coraz śmielej zaczyna się nią chwalić w mediach społecznościowych. Kobieta jest całkowitym przeciwieństwem Katarzyny Cichopek!

22.09.2022Taniec z gwiazdami

"M jak miłość." Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel razem na jednej imprezie. Czyżby para zakopała topór wojenny?

Od czasu ogłoszenia swojego sensacyjnego rozstania, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel starali się ograniczyć kontakty ze sobą do absolutnego minimum. Mimo to, atmosfera między małżonkami wciąż jest wyjątkowo napięta. Okazuje się, jednak, że para postanowiła pojawić się razem na tej samej imprezie. Czyżby oznaczało to polepszenie ich wzajemnej relacji?

12.06.2022M jak miłość

"Taniec z gwiazdami". Katarzyna Cichopek została zaatakowana. W jej obronie stanął Marcin Hakiel!

Nie milkną echa burzy, jaką wywołało oświadczenie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela o rozstaniu. Choć sytuacja między aktorką i tancerzem jest napięta, co da się wyczuć także z wypowiedzi samych zainteresowanych, robią wszystko w swojej mocy, aby ich dzieci najmniej to odczuły. Gdy więc Katarzyna Cichopek została zaatakowana, w jej obronie stanął nikt inny, jak Marcin Hakiel.

27.05.2022Taniec z gwiazdami

"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek wraca na antenę TVP. Wiadomo, kiedy aktorka poprowadzi program!

Katarzyna Cichopek od momentu ogłoszenia decyzji o rozstaniu z Marcinem Hakielem jest na celowniku mediów i internautów. Atmosfera wokół aktorki jest dość napięta - do stopnia, w którym szeptało się o jej ewentualnym zwolnieniu z programu "Pytanie na śniadanie". Niektórzy nawet wprost o to apelowali! Czy Jacek Kurski wysłuchał ich próśb? Okazuje się, że nie. Wiadomo natomiast, kiedy ponownie zobaczymy Katarzynę Cichopek.

03.05.2022Pytanie na śniadanie

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel zdradził, czy tęskni za Katarzyną Cichopek. Wyznał, dlaczego opublikował ślubną fotografię

Marcin Hakiel od momentu rozstania z Katarzyną Cichopek jest nad wyraz aktywny w mediach społecznościowych. Tancerz chętnie urządza tzw. Q&A, czyli cykl w którym internauci mogą mu zadawać pytania. W najnowszym pokusił się o wyznanie, jak sobie radzi z rozpadem relacji i czy tęskni za żoną. Wyjaśnił również przyczyny publikacji zdjęcia, które nieco zmyliło fanów.

19.04.2022Taniec z gwiazdami

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×