marcin hakiel

"Taniec z gwiazdami". Tak wyglądała kariera Marcina Hakiela zanim poznał Katarzynę Cichopek. Sukces gonił sukces! Oto kulisy sławy słynnego tancerza

Marcin Hakiel znów jest na ustach wszystkich za sprawą swojego rozstania z Katarzyną Cichopek. Przez ostatnie lata mówiło się o nim głównie w kontekście jego sławnej żony. Warto jednak zaznaczyć, że tancerz zapracował na swój sukces jeszcze na długo przed poznaniem aktorki. Pokazujemy, jak wyglądała historia sławy Marcina Hakiela.

07.08.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel znowu dał się sprowokować. "Zniszczył ci rodzinę i teraz tuli twoja żonę". Tancerz odpowiedział

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już niebawem stawią się na pierwszej rozprawie rozwodowej. Tancerz pozostaje aktywny w mediach społecznościowych, gdzie od czasu do czasu wdaje się w dyskusję z fanami. Ostatnio odpowiedział na wpis internauty, który zasugerował, że ktoś zniszczył jego rodzinę. Co na to Marcin Hakiel?

11.07.2022Taniec z gwiazdami

Nie tylko Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Słynne małżeństwa, w których mężowie musieli się pogodzić z pozycją nr. 2

W polskim show-biznesie istnieje wiele małżeństw, w których obaj małżonkowie cieszą się ogromną popularnością. W większości przypadków jest jednak tak, że to mężowie są bardziej medialną stroną związku. Niektóre żony postanowiły wyłamać się z tego schematu i pomimo rozpoznawalności swoich drugich połówek, to one pozostają na pierwszym planie. Nie tylko w małżeństwie Hakielów mąż musiał się pogodzić z rolą drugich skrzypiec.

07.07.2022Ranking

"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek zachwycona postawą Marcina Hakiela. Wyświadczył jej ogromną przysługę. "Jestem szczęśliwa!"

Od kilku miesięcy, rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest jednym z naczelnych tematów wielu medialnych doniesień. Choć początki ich rozstania nie należały do najłatwiejszych, to wygląda na to, że najtrudniejsze już za nimi i para ponownie zaczyna się ze sobą dogadywać. W jednym z najnowszych wywiadów, Katarzyna Cichopek postanowiła opowiedzieć o obecnej relacji z Marcinem Hakielem. Okazuje się, że tancerz wyświadczył jej ogromną przysługę.

22.06.2022Pytanie na śniadanie

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×