marcin miller

Tak mieszkają największe gwiazdy disco polo! W jakich wnętrzach żyją Marcin Miller, Magdalena Narożna, Skolim i inni? Ich domy robią wrażenie!

Muzyka disco polo ma w Polsce bardzo duże grono odbiorców, a hity największych gwiazd, jak np. Zenek Martyniuk czy Skolim, są wyświetlone na YouTubie ponad 100 milionów razy! W teledyskach do piosenek disco polo często pojawiają się bogactwo i przepych. A jak na co dzień żyją najpopularniejsze gwiazdy tego muzycznego gatunku? Jak wyglądają ich domy i mieszkania? Sprawdziliśmy to!

31.12.2022Domy gwiazd

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022. Golec uOrkiestra, Sławomir, Marcin Miller i inni skradli show na pierwszym dniu festiwalu! Publikujemy zdjęcia z wydarzenia

W piątek 12 sierpnia odbył się pierwszy koncert Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie 2022. Na scenie pojawiły się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Zobaczcie, jak zaprezentowali się bracia Golec, Sławomir, Marcin Miller i inni. Publikujemy zdjęcia z wydarzenia!

12.08.2022Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022

"Wielka ucieczka". Prawda o przeszłości Marcina Millera wyszła na jaw! Muzyk w zaskakującym wyznaniu na temat swojej żony

Marcin Miller od lat jest jednym z najpopularniejszych muzyków disco polo w naszym kraju. Poza swoją twórczością, muzyk słynie również ze stałości w uczuciach - już od 34 lat jest ze swoją żoną Anną. W jednym z najnowszych wywiadów, Marcin Miller postanowił opowiedzieć o nieznanych do tej pory szczegółach jego związku z Anną. Okazuje się, że swego czasu kariera disco polo mogła poważnie zagrozić jego małżeństwu.

25.07.2022Wielka ucieczka

"Jaka to melodia?". Gwiazdy disco polo i obsada "Na dobre i na złe" w specjalnych odcinkach! Kto jeszcze pojawi się w kultowym show?

Program "Jaka to melodia?" od 25 lat przyciąga przed ekrany miliony widzów. Od samego początku istnienia teleturnieju, nie brakuje chętnych do rozpoznawania utworów muzycznych na czas. W programie nagrywane są także odcinki specjalne. Tym razem udział w nagraniu specjalnych epizodów udział wzięły gwiazdy muzyki disco polo oraz obsada serialu "Na dobre i na złe"! Kto jeszcze się pojawił? Sprawdźcie!

11.12.2021Jaka to melodia

O licealnej klasie o profilu disco polo mówiła cała Polska! Teraz uczniowie nagrali piosenkę z Marcinem Millerem z zespołu Boys!

Gdy w liceum w Michałowie powstawała klasa o profilu estradowym, nastawiona na szkolenie przyszłych wokalistów disco polo, mówiła o tym cała Polska. Nie brakowało uszczypliwości, hejterskich komentarzy oraz słów krytyki. Teraz efekty swojej nauki prezentują uczennice tej klasy, które nagrały piosenkę z Marcinem Millerem z zespołu Boys!

28.05.2021Szalona 30-tka zespołu Boys

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×