marek piekarczyk

Na jaką emeryturę mogą liczyć polskie gwiazdy? Maryla Rodowicz, Teresa Lipowska, Marek Piekarczyk. Wyliczenia ZUS mogą zaskakiwać

Emerytury polskich gwiazd mogą zadziwić niejedną osobę. Wydawałoby się, że po kilkudziesięciu latach pracy na scenie, w filmie lub w teatrze, aktorzy i piosenkarze dostają bardzo wysokie świadczenia. Rzeczywistość jednak bardzo odbiega od wyobrażeń. Sprawdź co o swoich emeryturach powiedziały największe nazwiska polskiej estrady i teatru - Maryla Rodowicz, Marek Piekarczyk, Teresa Lipowska.

16.09.2022Ranking

"The Voice of Poland 13". Martin Rybczyński zachwycił trenerów podczas przesłuchań w ciemno! Kim jest nowa gwiazda programu TVP?

Choć do pierwszego odcinka 13. edycji "The Voice od Poland" zostało jeszcze trochę czasu, to już wiadomo co nieco na temat uczestników, którzy zaprezentują w nim swoje wokalne umiejętności. Jednym z jest Martin Rybczyński, który na etapie przesłuchań w ciemno zachwycił trenerów i został okrzyknięty największym ciachem najnowszej edycji "The Voice of Poland". Jak się zaprezentował na scenie?

01.09.2022The Voice of Poland

"The Voice of Poland". Justyna Steczkowska odnosi się do plotek o złych relacjach między Sylwią Grzeszczak a Markiem Piekarczykiem. "Fantazja, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością…"

"The Voice of Poland" ostatnio wywołuje liczne dyskusje wśród fanów. Widzowie nie byli zadowoleni z Sylwii Grzeszczak w roli jurorki. Wielu z nich zastanawiało się też, czy doniesienia o jej konflikcie z Markiem Piekarczykiem są prawdziwe. Do sprawy odniosła się Justyna Steczkowska.

18.11.2021The Voice of Poland

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×