"Mask Singer". Ostre oceny nowego programu TVN! Widzowie mocno podzieleni! "Nic głupszego nie mogliście puścić"

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
W sobotę, 5 marca 2022 roku, na antenie telewizji TVN zadebiutował nowy program rozrywkowy pt. "Mask Singer". Widzowie mocno podzielili się w ocenie nowego programu! Padają ostre komentarze, a część oglądających wprost jest zażenowana! Jednak nie wszyscy...

Powiedzieć, że "Mask Singer" to dziwny program, to tak, jakby nie powiedzieć nic. Widać, że stacja TVN pokłada w nowym formacie wielkie nadzieje, ale niestety 1. odcinek pokazuje, że program może skończyć na śmietniku historii programów rozrywkowych, jak chociażby kompletnie nieudana "Hipnoza".

"Mask Singer" to muzyczne widowisko, które zdobyło uznanie pół miliarda widzów w 41 krajach. Hity polskich i światowych list przebojów oraz aktorzy, sportowcy i politycy, którzy skrzętnie ukrywają swoją tożsamość pod maską. Publiczność w studio oraz czworo "detektywów" - Julia Kamińska, Kuba Wojewódzki, Kacper Ruciński i Joanna Trzepiecińska - próbują rozszyfrować tropy i odgadnąć, kogo skrywa kostium. Wybierają najlepszy występ, a uczestnik z najmniejszą liczbą głosów ujawnia tożsamość.

Niestety, polska widownia na razie nie do końca kupuje formułę tego programu. Jak czytamy w komentarzach na jego oficjalnym profilu facebookowym:

Totalna żenada dla TVN.
To program stworzony dla pospólstwa w celu odwrócenia uwagi co co się dzieje w świecie i co jest ważne.
Przeraża fakt ,że to mogło się spodobać...świadczy to jedynie o poziomie społeczeństwa

Już wiem, że drugiej edycji nie będzie ????

Myślałem, że już nic głupszego się nie da zrobić w telewizji...

A ja się świetnie bawiłam i tyle w temacie????

Gorszego programu nie widziałam... Wyreżyserowana reakcja publiczności aż boli...

Nic głupszego nie mogliście puścić...

Bardzo czekałam na ten program, uwielbiam wersje z USA( widziałam też wersje z Australii i UK), jednak ta nasza wersja jest jakaś taka smutna, jurorzy w ogóle nie starają się chyba zgadywać kto to może być, tylko rzucają byle jakimi nazwiskami( w wersji z USA też tak jest że Robin Thicke czy Ken Jeong mówią jakieś dziwne rzeczy, ale nie jest tego aż tak dużo, ale zazwyczaj jury stara się połączyć wskazówki i głos uczestnika w coś sensownego). Jury w Polskiej wersji dobrane fajnie, jednak nie ma "chemii" pomiędzy jury a prowadzącym, w Amerykańskiej wersji wygląda to zupełnie inaczej, prowadzący wdaje się w rozmowy z jury, czasami mówi że ich odpowiedzi są bez sensu, czekam na kolejny odcinek, mam nadzieje że będzie lepiej ????

[facebook]https://www.facebook.com/masksingertvn.official/posts/121968310405108;post[/facebook]

A wy jak uważacie? Podobało wam się "Mask Singer"? Dajcie znać!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn