"MasterChef Junior". Mateusz Gessler odszedł z programu! Wydał oświadczenie. Zastąpi go Tomasz Jakubiak!

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Tego nie spodziewał się chyba nikt. Mateusz Gessler, który przez ostatnie lata był jednym z jurorów programu "MasterChef Junior", postanowił rozstać się z kulinarnym show! Wydał oświadczenie. Wiemy też, kto go zastąpi!

Mateusz Gessler odchodzi z programu "MasterChef Junior"!

"MasterChef Junior"

Mateusz Gessler odchodzi z programu "MasterChef Junior". Szef kuchni był obecny w jury programu od samego jego początku i teraz, po sześciu edycjach, zdecydował, że czas na nowe wyzwania.

O swojej decyzji Mateusz Gessler poinformował za pośrednictwem Instagrama:

Czas płynie, a żeby czegoś nie przegapić, trzeba podejmować nowe wyzwania. Ale od początku. Moja kulinarna przygoda z @masterchefjuniortvn dobiegła końca. To był intensywny czas, któremu oddałem się bez reszty. Sześć lat z młodymi kucharzami to niesamowita przygoda, która obudziła we mnie wewnętrzne dziecko i pozwoliła spojrzeć na świat z dystansem. Bardzo dziękuję stacji @tvn.pl za zaufanie i możliwość wzięcia udziału w najlepszym programie kulinarnym dla dzieci! Przede mną jednak nowe cele i wyzwania, na które długo czekałem i chcę się im poświęcić. To zmiany, które muszę jeszcze utrzymać w tajemnicy, ale jedno już teraz mogę Wam zdradzić. Właśnie dziś otwieram nową wyjątkową restaurację w Elektrowni Powiśle Dock 19 w Warszawie. Miejsce, które łączy smaki nie tylko kulinarne, ale również muzyczne. Zapraszam Was! Na koniec podziękowania dla całej ekipy programu MCJ. @ania_starmach @michelmoran_official dziękuję, za tak ciepłe przyjęcie i cenne wskazówki. Jesteście najlepsi!
Kucharze, życzę Wam powodzenia i radości z gotowania. Trzymam kciuki za kolejny sezon.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CW7eoPGMVOM/[/instagram]

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

TOMASZ JAKUBIAK W JURY "MASTERCHEF JUNIOR 7"

Telewizja TVN już ujawniła, kto zastąpi Mateusza Gesslera w jury 7. edycji programu "MasterChef Junior"! W roli jurora zadebiutuje Tomasz Jakubiak, prowadzący programy kulinarne w Canal+Kuchnia.

Dla nowego jurora nie będzie to pierwsza wizyta w słynnej kuchni MasterChefa. Jesienią tego roku Tomasz Jakubiak pojawił się gościnnie w jednym z odcinków jubileuszowej edycji show. Kucharz i dziennikarz kulinarny znany jest przede wszystkim ze swoich popularnych programów "Sztuka mięsa" w Food Network, czy "Jakubiak rozgryza Polskę", "Jakubiak w sezonie" i "Jakubiak lokalnie" w Canal+Kuchnia.

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn