„Masz ci los”. Piękno, szyk i elegancja! Sonia Bohosiewicz zachwyciła na premierze nowej polskiej komedii!

Za nami galowa premiera nowej polskiej komedii pt. „Masz ci los”. Piękno, szyk i elegancja - to słowa, którymi idealnie można opisać Sonię Bohosiewicz. Aktorka wprost zachwyciła! Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na premierze filmu „Masz ci los”.

Multimedia

Piękno, szyk i elegancja! Sonia Bohosiewicz zachwyciła na premierze nowej polskiej komedii!

W poniedziałek, 30 stycznia 2023 roku, w warszawskim kinie Multikino Złote Tarasy, odbyła się uroczysta premiera filmu „Masz ci los!” w reżyserii Mateusza Głowackiego oraz w produkcji Canal+. Na premierze filmu pojawiły się jego gwiazdy: Rafał Rutkowski, Izabela Kuna, Robert Wabich, Sonia Bohosiewicz, Piotr Głowacki, Wiktoria Kruszczyńska oraz Marian Dziędziel.

Szyku zadała Sonia Bohosiewicz, której fotoreporterzy nie odpuszczali na krok! Piękno, szyk i elegancko - to słowa, które doskonale opisują aktorkę! Kto jeszcze pojawił się na premierze? Sprawdźcie naszą galerię.

Sonia Bohosiewicz ma nową miłość? Chodzi o znanego komika!Zobacz więcej

„Masz ci los” to nowa nieobliczalna komedia. Podczas stypy po pogrzebie ukochanego dziadka rodzina orientuje się, że w loterii padły właśnie numery, którymi staruszek grał przez całe życie. Nie ma czasu na rozpacz i łzy, kiedy zwycięski kupon jest w marynarce. Trzy metry pod ziemią. Rodzina i przyjaciele nagle z wielką mocą odczuwają potrzebę zobaczenia dziadka jeszcze raz...

Do gry niespodziewanie wkracza także ksiądz okolicznej parafii, który doskonale wie, co knują krewni i sam chętnie odświeżyłby kościół (i nie tylko) przy pomocy pieniędzy z wygranej. Zaczyna się wyścig na pomysły, intrygi i podstępy. Najlepiej takie, żeby fortuną podzielić się z możliwie najmniejszą liczbą pozostałych. A najchętniej z nikim. Człowiek jest z gruntu dobry… ale nie, gdy w grę wchodzą wielkie pieniądze!​

Sprawdźcie zdjęcia z premiery filmu „Masz ci los”

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×