mateusz banasiuk

"Furioza". Mateusz Banasiuk pokazał piękną siostrę! Czym zajmuje się Aldona Banasiuk?

Mateusz Banasiuk to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Możemy podziwiać go zarówno na teatralnej scenie, jak i serialach oraz filmach. Niedawno "Furioza", w której zagrał jedną z głównych ról, okazała się wręcz globalnym hitem dzięki obecności na platformie Netflix. Niewiele osób jednak wie, że Mateusz Banasiuk ma szalenie zdolną siostrę. I przy okazji piękną! Sprawdźcie, czym zajmuje się Aldona Banasiuk!

05.06.2022Furioza

"Miłość do kwadratu" [RECENZJA]. Pierwsza polska komedia romantyczna Netflix. Warto obejrzeć? Będzie hit na Walentynki 2021? Oceniamy!

14 lutego to dzień, który w swoich kalendarzach na złoto mają zaznaczony autorzy komedii romantycznych. To właśnie wtedy starają się zaprezentować widzom swoje najnowsze dokonania, w myślach licząc zyski, jakie przyniosą im zakochane pary w kinowych salach. W ostatnim czasie kina były zamknięte, więc sytuację postanowił wykorzystać Netflix, który zlecił produkcję kolejnego polskiego filmu i postawił na komedię romantyczną. Warto obejrzeć "Miłość do kwadratu"?

13.02.2021Recenzja

"Pierwsza miłość". Mateusz Banasiuk pokazał rozczulające zdjęcia z synkiem! Mały Henryk to wykapany tata?

Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska zostali rodzicami małego Henryka w grudniu 2017 roku. Aktorska para bardzo chroni prywatność swojej rodziny. Na profilach w mediach społecznościowych bardzo rozważnie publikują wspólne zdjęcia. Mateusz Banasiuk podczas wakacji w Grecji zrobił jednak wyjątek i pokazał rozczulające zdjęcia z synkiem! Mały Henryk to wykapany tata?

14.08.2019Pierwsza miłość

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×