"Mecenas She-Hulk" tylko w Disney+. Krytycy chwalą kreację Tatiany Maslany! "Jest idealna"

Premiera "Mecenas She-Hulk" zbliża się wielkimi krokami, a pierwsze opinie na temat serialu podgrzewają atmosferę oczekiwania. O tytułowej bohaterce można by powiedzieć, że jest zwykłą ponad 30-letnią sprytną i zabawną prawniczką mierzącą się z problemami dnia codziennego. Można by, gdyby nie fakt, że jest zielona, ma ponad dwa metry i siłę Hulka. Czego możemy spodziewać się po tym serialu?

Multimedia

"Mecenas She-Hulk" od 18 sierpnia w Disney+

Seria zadebiutuje na platformie Disney+ już w czwartek (18.08), a wraz z nią na ekranach zobaczymy nagrodzoną statuetką Emmy® Tatianę Maslany („Orphan Black") w roli prawniczki Jennifer Walters, specjalizującej się w sprawach dotyczących superludzi.

Po dziwnym wypadku Jen musi zmierzyć się ze swoim nowo odkrytym obliczem i nadprzeciętnymi siłami. Podczas jednej z prowadzonych rozpraw zostaje zdemaskowana i ujawnia się jako She-Hulk – zielona, mierząca ponad dwa metry krewna Hulka o podobnej do niego sile. Od teraz Jennifer nie tylko prowadzi i tak już wystarczająco skomplikowane życie singielki po trzydziestce, lecz również zdarza jej się zaprezentować światu jako zielona i supermocna She-Hulk.

Serial komediowy z kobietą-Hulk zapowiada się gorąco!Zobacz więcej

W dziewięcioodcinkowej serii oryginalnej, dostępnej wyłącznie na platformie Disney+, u boku Tatiany występują również: Jameela Jamil („Dobre miejsce”, „Wyjdź za mnie”) jako Titania, Josh Segarra jako Pug, Ginger Gonzaga jako Nikki, Jon Bass („Gra o wszystko”, „Baywatch. Słoneczny patrol”) jako Todd i Renée Elise Goldsberry („Hamilton”, „Tick, tick… Boom!”) jako Mallory. Poza tym oprócz Marka Ruffalo, grającego rolę Bruce’a Bannera/Hulka, gościnne wystąpią też: Tim Roth jako Emil Blonsky/Abominacja i Benedict Wong jako Wong. Serial został stworzony przez reżyserski duet Kat Coiro i Anu Valię.

Główną scenarzystką jest Jessica Gao, która ma na swoim koncie prace nad takimi hitowymi tytułami jak „Rick i Morty” czy „Dolina Krzemowa”. Polscy widzowie poznają nową bohaterkę już w czwartek 18 sierpnia, w dniu międzynarodowej premiery „Mecenas She-Hulk” tylko w Disney+.

Serial "Mecenas She-Hulk" zbiera na razie dobre opinie. Na uwagę zasługuje przede wszystkim odtwórczyni głównej roli.

Widziałem pierwsze cztery odcinki serialu "She-Hulk" i jest on absolutnie rewelacyjny. Tatiana Maslany jest idealna jako She-Hulk, a serial dostarcza na wszystkich frontach. To zabawna i świetna eksploracja tego, co oznacza być Hulkiem - napisał na Twitterze Josh Wilding z ComicBookMovie.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×