Melisa Döngel wyrasta na nową gwiazdę tureckich seriali. Zaczynała w "Elif", a dziś jest rozchwytywaną aktorką!

Melisa Döngel ma przed sobą świetlaną przyszłość. 22-letnia aktorka wybiła się małą rolą w tureckiej telenoweli "Elif", a dziś występuje w najpopularniejszych produkcjach. Od jej telewizyjnego debiutu minęło już kilka lat. Jak dziś wygląda Melisa Döngel? Nie poznacie jej!

Multimedia

Kim jest Melisa Döngel? Ile ma lat?

Melisa Döngel urodziła się 18 września 1999 roku w Stambule, co oznacza, że niebawem skończy 23 lata. Jej mama jest Ukrainką, ojciec zaś Turkiem. Aktorka nie utrzymuje jednak z nim kontaktu. W 2021 roku Melisa Döngel zdobyła się na poruszające wyznanie. Aktorka ujawniła, że w dzieciństwie była molestowana przez swojego ojca.

Melisa Döngel zadebiutowała na ekranie w 2016 roku, rolą w serialu "Hangimiz Sevmedik". Niedługo potem pojawiła się w serialu "Elif" - tureckiej telenoweli, która była emitowana w Polsce w latach 2017-2022. Postać pięknej i wrażliwej Süreyyi, która podkochiwała się w synu Macide Haktanir (Nur Gurkan), była bardzo lubiana przez widzów. Döngel zachwyciła później wszystkich w "Zapukaj do moich drzwi". W tureckiej komedii romantycznej, którą pokazywała Telewizja WP, wcielała się w Ceren - przyjaciółkę Edy (w tej roli Hande Erçel).

Melek pokazała ukochanego, Tufan się ożenił?!Zobacz więcej

Melisa Döngel zaczynała w "Elif". Dziś jest rozchwytywana!

Po roli Çağli w serialu "Aşk Mantık Revenge", drzwi do kariery otworzyły się dla niej jeszcze szerzej. W "Kusursuz Kiraci" wcieliła się w postać Leyli, później przyszła do niej rola w filmie Mahsuna Kırmızıgüla pt. "Prestij Meselesi". Dla Melisy Döngel będzie to debiut na wielkim ekranie - to bardzo ważny moment w jej karierze.

Melisa Döngel każdą rolą udowadnia, że wyzwań oraz spektakularnych metamorfoz się nie boi. Jakiś czas temu turecka aktorka zaskoczyła wszystkich nową fryzurą. Mocno rozjaśniła swoje włosy i postawiła na blond. Metamorfoza gwiazdy zachwyciła wszystkich.

W galerii pokazujemy, jak od czasu roli w "Elif" zmieniła się Melisa Döngel. Dziś jest gwiazdą tureckich seriali!

Zobacz galerię

Piękne, utalentowane i uwielbiane przez widzów. One wiodą prym!Zobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP można oglądać "Zranione ptaki", które w marcu 2022 roku zastąpiły "Elif", "Przysięgę" oraz "Zakazany owoc" - nowy serial, który zastąpił "Miłość i przeznaczenie". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×