Katarzyna Cichopek właśnie kończy 41 lat! Od nieśmiałej dziewczynki po ikonę stylu! Tak się zmieniała na przestrzeni lat

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
Tak zmieniała się Katarzyna Cichopek! Aktorka kończy 41 lat!
Tak zmieniała się Katarzyna Cichopek! Aktorka kończy 41 lat! fot. Gałązka/AKPA, Prończyk/AKPA
Dziś Katarzyna Cichopek wraz z ukochanym Maciejem Kurzajewskim współprowadzi „Pytanie na śniadanie” i jest zdecydowanie jedną z najjaśniejszych gwiazd TVP. Jako Kinga Zduńska występuje w serialu „M jak miłość” od ponad 20 lat! Tak na przestrzeni dwóch dekad zmieniał się jej styl!

Katarzyna Cichopek kiedyś i dziś. Jak zmieniał się styl aktorki

Katarzyna Cichopek zyskała największą popularność za sprawą polskiego serialu „M jak miłość”, w którym wciela się w postać Kingi Zduńskiej. Jej pozycję umocnił występ w programie „Taniec z gwiazdami”, gdzie partnerował jej Marcin Hakiel. Można śmiało powiedzieć, że wygrali nie tylko Kryształową Kulę, ale i miłość - ich uczucie rodziło się na oczach widzów, a przypieczętowane zostało ślubem.

Metamorfoza Katarzyny Cichopek

To jednak zamierzchłe czasy, a małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przeszło już do historii, choć tancerz tuż przed rozwodem zaskoczył wszystkich wspominając to wydarzenie w mediach społecznościowych. Dziś Katarzyna Cichopek jest w związku z kolegą z pracy - Maciejem Kurzajewskim.

Jak zmieniała się aktorka „M jak miłość”

Na przestrzeni wielu lat styl Katarzyny Cichopek ewoluował, podobnie jak jej byłego męża. Aktorka niegdyś mierzyła się z częstą krytyką swoich stylizacji i mało eleganckimi określeniami typu „Pyza”. Złośliwe komentarze raczej jednak ją zahartowały - Katarzyna Cichopek odnalazła swój styl i dopracowała wizerunek, na którym teraz wzorują się miliony Polek. Obecnie zachwyca figurą, fryzurą i kreacjami, które prezentuje prywatnie i na publicznych wydarzeniach.

Choć wydawać by się mogło, że niewiele się zmieniło - aktorka przez całą karierę trzyma się jednego koloru włosów - zdjęcia pokazują, jak daleką drogę przeszła Katarzyna Cichopek.

Katarzyna Cichopek dzisiaj

Media nadal nie stygną od plotek na temat Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Rozstanie i związek dekady na pewno jeszcze długo będzie głośnym tematem. Gwiazda „M jak miłość” właśnie kończy 41 lat i dzisiaj nie jest już tylko amatorską aktorką z jednej produkcji. Chichopek spełnia się w roli prowadzącej „Pytanie na śniadanie”, oraz jest bizneswoman, która prowadzi własną firmę z działu beauty. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie marki:

Marka YA to coś, co przez lata tliło się w moim sercu.
To zbiór moich przemyśleń, obserwacji kobiet i przede wszystkim samej siebie, to zbiór przemyśleń które zmaterializowały się w pięknej formie.
My, kobiety jesteśmy bardzo skomplikowane, na świat patrzymy ze swoistą wrażliwością, każdego dnia się zmieniamy i mamy różne oblicza.
Zmienność to coś co nas wyróżnia, pozwala nam odnaleźć się w różnych sytuacjach, w których musi odnaleźć się nowoczesna kobieta.
Moment, w którym znalazłam równowagę, to moment przełomowy w moim życiu. Zrozumiałam, że moja siła drzemie we mnie. Niezależnie od tego czy jestem matką, niezależną kobietą, aktorką czy przyjaciółką moja siła to umiejętność znalezienia swoich YA.

Sprawdź naszą galerię i zobacz, jak ewoluował styl gwiazdy TVP

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn