metamorfozy gwiazd

Christian Bale, Meryl Streep, Glenn Close i inni - dla roli przeszli spektakularne metamorfozy. Którzy aktorzy zmienili się najbardziej? Zobacz zdjęcia!

Ekspresowe tempo tycia i chudnięcia, długie godziny w charakteryzatorni, golenie głowy... Aktorzy nierzadko dla roli przechodzą spektakularne metamorfozy, traktując swoje ciało jak narzędzie, które trzeba odpowiednio skalibrować na potrzeby nowego obrazu. Christian Bale, Meryl Streep, Glenn Close - to tylko część z tych, którzy nie mają oporów by mocno przytyć, schudnąć, oszpecić się czy np. ogolić głowę. W naszej galerii publikujemy najbardziej spektakularne metamorfozy!

07.12.2022Ranking

„Barwy szczęścia”. Olaf Lubaszenko ważył ponad 160 kg. Długo walczył o zdrowie i schudł blisko 80 kg! Zobaczcie, jak zmieniał się słynny aktor!

Olaf Lubaszenko to postać, której przedstawiać nie trzeba. To jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, który w polskim kinie i telewizji jest obecny od długich lat. Olaf Lubaszenko dostarczył nam wielu niezapomnianych kreacji. Zobaczcie, jak zmieniał się Olaf Lubaszenko, który w pewnym momencie musiał mocno walczyć o zdrowie i powrót do formy, przez co schudł blisko 80 kg! Sprawdźcie, jak wygląda dzisiaj.

06.12.2022Barwy szczęścia

„Królowe życia”. Jak Anna Renusz wyglądała przed operacjami plastycznymi? Zobacz zdjęcia przed i po! Tak się zmieniła „królowa życia”

Anna Renusz to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu „Królowe życia”. Nigdy nie kryła, że ceni i chętnie korzysta z osiągnięć współczesnej medycyny! Ciemnowłosa fryzjerka wyglądała niegdyś nieco inaczej. W galerii publikujemy jej stare zdjęcia. Tak kiedyś wygląda Anna Renusz z „Królowych życia”!

05.12.2022Królowe życia

„M jak miłość”. Małgorzata Pieczyńska w grzywce zaskoczyła fanów! Subtelna zmiana wywarła na nich ogromne wrażenie! „Nie wyobrażałam sobie Pani w innej fryzurze a tu taka odmiana”

Małgorzata Pieczyńska to jedna z najpopularniejszych aktorek, którą widzowie wprost uwielbiają. Wcielająca się od lat w Aleksandrę Chodakowską w „M jak miłość” aktorka zdecydowała się na małą rewolucję na głowie. Fani, którzy byli przyzwyczajeni do jednej fryzury nie kryją swojego uznania! Subtelna zmiana wywarła na nich ogromne wrażenie!

04.12.2022M jak miłość

„Klan”. Magdalena Wójcik kiedyś i dziś. Tak się zmieniała jedna z najpiękniejszych polskich aktorek! „Ogromną frajdę sprawia mi rozśmieszanie ludzi”. Publikujemy wyjątkowe zdjęcia

Magdalena Wójcik należy do grona najpiękniejszych polskich aktorek. Znana fanom przede wszystkim z roli Beaty Boreckiej-Rafalskiej z „Klanu” ma na koncie dziesiątki kreacji filmowych i teatralnych. Zobacz, jak wyglądała na różnych etapach kariery ta urodziwa aktorka, która nie ma szczęścia do udanych związków. Nie straciła jednak poczucia humoru, którym stara się zarażać widzów. - Ogromną frajdę sprawia mi rozśmieszanie ludzi - podkreśla.

04.12.2022Klan

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×