"Miasteczko South Park" sezon 25, odcinek 2. Randy pokazuje znajomym swoją plantację! Co jeszcze wydarzy się w nowym odcinku?

Premiera jubileuszowego 25. sezonu "Miasteczka South Park" za nami. Wszystkich, którzy czekają na kolejną dawkę humoru z podtekstem, ale bez hamulców, Comedy Central zaprasza przed telewizory w najbliższy poniedziałek 14 lutego o godz. 00:30.

Multimedia

"Miasteczko South Park" sezon 25, odcinek 2 - W PONIEZIAŁEK, 14 LUTEGO, O GODZINIE 00:30, NA ANTENIE COMEDY CENTRAL

W pierwszym odcinku walczono o prawa, te całkiem podstawowe: do noszenia i nie noszenia piżam. Napięcie i spory między mieszkańcami South Parku narastały. Czy nie brzmi to znajomo?

25. sezon kultowej animacji na Comedy Central! Co tym razem spotka Kyle'a, Stana, Kenny'ego i Cartmana?Zobacz więcej

Co wydarzy się w kolejnym odcinku i kogo w nim zobaczymy? Na pewno Randy’ego, który pokaże nowym znajomym swoją plantację i zaprosi ich na nietypowy obiad – będzie zielono! Z kolei Stana dopadnie szok, gdy uświadomi sobie, że do tej pory źle interpretował jedno z największych dzieł literackich wszech czasów…

Drugi odcinek 25. serii „Miasteczka South Park” zatytułowany „The Big Fix” już w najbliższy poniedziałek 14 lutego o godz. 00:30 na antenie Comedy Central! Następny będzie emitowany 21 lutego a pozostałe kolejno 7, 14 i 21 dnia marca, zawsze 30 minut po północy. Wszystkie odcinki są również udostępniane na SouthPark.cc.com, CC.com i w Comedy Central App.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×