michał czernecki

"Mental". Polski serial bez cenzury o problemach zdrowia psychicznego młodych! Produkcja już online w Polsat Box Go

"Mental" porusza niezwykle ważny i bardzo aktualny temat problemów zdrowia psychicznego. To odważnie pokazane, prosto z mostu i bez cenzury, historie czwórki bohaterów u progu dorosłości, których drogi krzyżują się na oddziale szpitala psychiatrycznego. Serial omawia problemy depresji, uzależnień, schizofrenii oraz innych chorób i zaburzeń psychicznych, które w świetle najnowszych danych dotykają ogromną liczbę młodych osób w Polsce i na świecie.

06.02.2022Mental

"Wojenne dziewczyny 4" odcinek 1. Marysia wpada w oko siostrzeńcowi Schnaidera! Ewa pomoże jej wrócić do Warszawy? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Wojenne dziewczyny 4" odc. 40 , sezon 4. Co wydarzy się w premierowym odcinku? W Warszawie zjawi się Karl Meier, siostrzeniec Schnaidera, a do oddziału Irki, Marysi i Ewki dołączy nowa dziewczyna po szkoleniu małej dywersji. Nitka. Podczas ich pierwszej wspólnej akcji nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Co się wydarzy?

17.09.2021Wojenne dziewczyny

"Mental". Gwiazda produkcji Netflix w nowym serialu Polsatu o paczce przyjaciół z... zakładu psychiatrycznego!

Janusz Chabior, Michał Czernecki oraz obiecujący, młodzi aktorzy: Sandra Drzymalska, Martyna Byczkowska, Mateusz Górski i Kacper Olszewski w nowej produkcji Polsatu, pt. „Mental”. Serial to oryginalny i nowatorski komediodramat opowiadający o losach czworga przyjaciół z… zakładu psychiatrycznego. Wspólnie próbują oswoić się z problemami życia codziennego a w pokonaniu demonów choroby pomaga im dystans i poczucie humoru.

03.09.2021Mental

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×