michał meyer

Opole 2022. Rozpromieniona Maja Hyży imprezuje na baby shower. Czwarte dziecko wokalistki niebawem pojawi się na świecie!

Baby shower, czyli przyjęcie na cześć przyszłej mamy i dziecka, które niebawem pojawi się na świecie, to tradycja coraz bardziej popularna w Polsce. Niemały wkład w jej popularyzację mają znane z pierwszych stron gazet gwiazdy i celebrytki. W Łazienkach Królewskich odbyło się właśnie baby shower Mai Hyży, która odlicza już dni do narodzin córeczki.

16.06.2022Opole 2022

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14". Widzowie nie zgadzają się z werdyktem! Wygrała Anna Maria Sieklucka, choć ich zdaniem lepszy był Michał Meyer!

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już od czternastu edycji jest emitowany w telewizji i wciąż wzbudza duże zainteresowanie. Nic dziwnego, że wyniki rywalizacji w poszczególnych odcinkach spotykają się z wieloma komentarzami ze strony widzów. Tak było i przy okazji ostatniego odcinka, w którym tryumfowała Anna Maria Sieklucka, jednak wielu widzów stwierdziło, że na zwycięstwo bardziej zasługiwał Michał Meyer.

27.03.2021Twoja twarz brzmi znajomo

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×