Michał Wiśniewski jest ojcem piątki dzieci, a w drodze jest już kolejne! Ile mają lat? Czym się zajmują pociechy lidera Ich Troje?

Michał Wiśniewski to postać, której chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Chociaż zespół Ich Troje najlepsze lata ma za sobą, to Michał Wiśniewski wciąż cieszy się olbrzymią rozpoznawalnością, aczkolwiek najczęściej komentowane są jego kolejne związki oraz dzieci. Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Ile mają lat? Prezentujemy Wam wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego!

Multimedia

WSZYSTKIE DZIECI MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO

Michał Wiśniewski to już ikona polskiej muzyki. Z zespołem Ich Troje osiągnął tyle, że inni artyści nie tylko mogą mu zazdrościć, ale wręcz nigdy sami nie zdobędą takiej popularności, jaką na przełomie wieków cieszyła się formacja pod wodzą Wiśniewskiego. Słuchacze kochali Ich Troje, płyty zespołu sprzedawały się w milionowych egzemplarzach, a na koncertach pojawiały się dzikie tłumy.

Michał Wiśniewski, chociaż po drodze zaliczył bankructwo i wiele innych problemów, wciąż cieszy się ogromną sławę i jest aktywny medialnie. Obecnie możemy podziwiać go jako jurora w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", chociaż media dzisiaj częściej niż o jego dokonaniach zawodowych, rozpisują się o życiu osobistym, w tym o kolejnych związkach, ślubach, rozwodach oraz dzieciach.

Córka Magdy Femme ma już 14 lat! Nel to prawdziwa kopia mamy!Zobacz więcej

Kilka dni temu Michał Wiśniewski ogłosił, że po raz szósty zostanie ojcem. To doskonała okazja, aby przedstawić wam wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego, tym bardziej, że część z nich jest już pełnoletnia i robią swoje kariery!

Pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była Magda Femme. Magda i Michał małżeństwem byli od 1996 do 2001 roku, jednak długo ukrywali swój związek, aby... fani Ich Troje myśleli, że Wiśniewski jest wolny. Para nie doczekała się dzieci.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska pokazali obrączki. Robią wrażenie! Zobacz więcej

W lutym 2002 roku Michał Wiśniewski wziął cywilny ślub z Martą Mandrykiewicz, którą cała Polska poznała jako Mandarynę. Ich ślub kościelny odbył się 10 grudnia 2003 w Kirunie i był transmitowany przez telewizję TVN.

XAVIER MICHAŁ WIŚNIEWSKI - 1. DZIECKO MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO

Pierwsze dziecko pary - syn Xavier Michał - przyszedł na świat 24 czerwca 2002 roku. Dzisiaj Xavier Wiśniewski to już dorosły mężczyzna, który rapuje oraz tańczy. Mężczyzna spotyka się z tancerką, Weroniką Fabijańską, która prywatnie jest siostrą aktora Sebastiana Fabijańskiego.

FABIENNE MARTA WIŚNIEWSKA - 2. DZIECKO MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO

21 sierpnia 2003 roku na świat przyszła pierwsza córka Michała i Marty, Fabienne Wiśniewska. Dziewczyna ewidentnie odziedziczyła urodę po matce. Fabienne także zajmuje się tańcem, a do tego niedawno rozpoczęła studia!

Michał Wiśniewski wyznał miłość żonie Poli! Na scenie zachwycili Etiennette i Xavier Wiśniewscy!Zobacz więcej

Michał i Mandaryna rozwiedli się 18 kwietnia 2006 roku, a już 29 lipca 2006 roku Wiśniewski wziął ślub, w swojej posiadłości w Magdalence, z Anną Świątczak. Ślub kościelny wzięli 10 marca 2007 roku w kapliczce Little Church w Las Vegas, gdzie akurat koncertował zespół Ich Troje.

ETIENNETTE ANNA WIŚNIEWSKA - 3. DZIECKO MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO

17 września 2006 roku na świecie pojawiła się druga córka Michała Wiśniewskiego - Etiennette Wiśniewska. Dziewczyna odziedziczyła muzyczny talent po rodzicach, a niedawno zawładnęła sceną razem z ojcem!

VIVIENNE VIENNA WIŚNIEWSKA - 4. DZIECKO MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO

2 lutego 2008 roku urodziła się kolejna córka Michała Wiśniewskiego, Vivienne Wiśniewska. Nie mogło być inaczej, dziewczynka także ma talent i rozwija swoje muzyczne pasje.

Michał Wiśniewski będzie miał kolejne dzieci? Nie wyklucza też adopcjiZobacz więcej

Małżeństwo Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak, która dzisiaj ponownie jest wokalistką Ich Troje, rozpadło się w 2011 roku. 30 czerwca 2012 roku Wiśniewski poślubił Dominikę Tajner. razem wychowywali jej syna Maksymiliana z pierwszego małżeństwa. 30 września 2019 roku para się rozwiodła. W marcu 2020 roku Wiśniewski poślubił Polę, a niedawno para odnowiła swoją przysięgę małżeńską.

FALCO AMADEUS WIŚNIEWSKI - 5. DZIECKO MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO

29 stycznia 2021 roku Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska doczekali się pierwszego wspólnego potomka - Falco Amadeusa. Co więcej, para już spodziewa się kolejnego dziecka! Gratulujemy!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Elizka (gość)

    T gratulację! Mam 3 dzieci i więcej bym nie chciała. Nie wiem jak wcześniej moja mam radziłą sobie z wychowaniemm 5 dzieci nie mając automatycznej roomby jak ja teraz czy zmywarki.

    12.10.2022 07:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×