michał wiśniewski

Katarzyna Skrzynecka gorzko wspomina odejście z „Tańca z gwiazdami”. Była wówczas w zaawansowanej ciąży! „Nigdy nie poznałam tak naprawdę jakichkolwiek powodów”

Nagłe rozstanie Katarzyny Skrzyneckiej z programem „Twoja twarz brzmi znajomo” to nie pierwsze tego typu „rodeo” w wykonaniu aktorki. Wcześniej w równie nagły sposób rozstała się z programem „Taniec z gwiazdami”. Nie byłoby w tym nic bulwersującego, gdyby nie fakt, że wszystko było ustalone, a ona sama... w ciąży!

18.01.2023Taniec z gwiazdami

„Twoja twarz brzmi znajomo 18”. Paweł Domagała zastąpi Michała Wiśniewskiego i Katarzynę Skrzynecką? Aktor i wokalista sprawdzi się w nowej roli?

Kolejne doniesienia odnośnie do 18. sezonu programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Widzowie długo zastanawiali się, kto mógłby zastąpić Michała Wiśniewskiego oraz Katarzynę Skrzynecką, których telewizja Polsat pozbyła się z jury show i wygląda na to, że właśnie znaleziono zastępstwo!

16.01.2023Twoja twarz brzmi znajomo

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Produkcja żegna Piotra Gąsowskiego. Opinie widzów są druzgocące! „To już nie będzie ten program”

Ostatnie zmiany w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” wywołały nie lada poruszenie. Odejście Katarzyny Skrzyneckiej, Michała Wiśniewskiego oraz Piotra Gąsowskiego wzburzyło internautów. Produkcja opublikowała film, w którym dziękuje prowadzącemu przez ostatnie 9 lat Piotrowi Gąsowskiemu. Pod postem zaroiło się od komentarzy, w których widzowie i fani formatu bez ogródek dali wyraz temu, co myślą.

12.01.2023Twoja twarz brzmi znajomo

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Zmiany w programie. Natalia Janoszek nową gwiazdą w hicie Polsatu? Propozycja miała paść już dawno!

Zmiany w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” - zwolnienie Michała Wiśniewskiego i Katarzyny Skrzyneckiej i nagłe odejście Piotra Gąsowskiego zaskoczyło tak fanów formatu, jak i samych zainteresowanych. Od chwili ogłoszenia zmian widzowie zachodzili w głowę, kogo w takim razie zobaczą w nowym sezonie hitu Polsatu. Wygląda na to, że nadszedł czas na pierwsze odpowiedzi.

10.01.2023Twoja twarz brzmi znajomo

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Maciej Dowbor o zmianach w programie. Współpracował z Piotrem Gąsowskim 9 lat! „Nie wiem jak skomentować to co się wydarzyło”

Niespodziewane dla, jak się okazuje niemalże wszystkich, zmiany w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” wywołały niemałe poruszenie w świecie polskiego show-biznesu. Odejście Michała Wiśniewskiego, Katarzyny Skrzyneckiej oraz Piotra Gąsowskiego sprawiły, że w sprawie wypowiedzieć się postanowił również Maciej Dowbor, współprowadzący program. Jego pozycja również jest zagrożona?

08.01.2023Twoja twarz brzmi znajomo

Choinki Jedynki 2022. Gwiazdy ruszyły do sztalug na pomoc innym! Viki Gabor, Ida Nowakowska z mężem i synkiem, Maciej Musiał, Michał Wiśniewski z córką Fabienne i inni

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas, w którym ruszają wszystkie wyjątkowe inicjatywy mające na celu pomoc innym. Jedną z takich inicjatyw są „Choinki Jedynki”, które w 2022 r. odbywają się po raz 21. Nie zabrakło tam gwiazd! Zobacz, jak gwiazdy ruszyły do sztalug by namalować obrazy, które zostaną zlicytowane, a cały dochód przekazany dla najbardziej potrzebujących.

04.12.2022Choinki Jedynki 2022

Gwiazdy świętują 70-lecie TVP. Kto wystąpi? Lista jest długa! Edyta Górniak, Cleo, Natasza Urbańska, Halina Frąckowiak, Michał Wiśniewski i inni

Trwa odliczanie do wielkiego święta Telewizji Polskiej. Już w najbliższą niedzielę (13.11) odbędzie się uroczysta „Gala Jubileuszowa – 70 lat Telewizji Polskiej”, będąca hołdem dla wszystkich, którzy przez dziesięciolecia budowali jej znaczenie i legendę. Kogo zobaczymy na 70-leciu TVP?

10.11.2022Gala Jubileuszowa – 70 lat Telewizji Polskiej

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×