"Między słowami". Sławomir i Kajra w programie Hanny Lis! Co oznacza tajemniczy skrót JPS? [ZWIASTUN ODCINKA+ZDJĘCIA]

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Gośćmi najbliższego odcinka programu Hanny Lis "Między słowami" będzie Sławomir Zapała z żoną Magdaleną. Prowadząca rozszyfruje tajemniczy skrót JPS, sprawdzi czy aby na pewno wąs Sławomira jest prawdziwy i zapyta wokalistę jaka jest jego zdaniem definicja rock polo. Zobacz zwiastun!

"Między słowami" - sprawdź program tv

program tv

"Cześć tu Sławomir!” – to zdanie znają już chyba wszyscy, usłyszą je również widzowie programu „Między słowami”. W najbliższą niedzielę, 22 kwietnia o godz. 15:30 Hanna Lis będzie rozmawiała ze Sławomirem i jego żoną Magdaleną zwaną Kajrą, których utwory biją rekordy popularności – „Miłość w Zakopanem” ma ponad 142 miliony wyświetleń, a w teledyskach występują znani aktorzy m.in. Ewa Kasprzyk czy Małgorzata Socha.

Hanna Lis: Na Twoją pierwszą, debiutancką płytę złożyli się fani?

Kajra: Tak , to była akcja crowdfundingowa, nakręciliśmy teledysk, ale zabrakło nam wtedy na wydanie płyty.

Sławomir: I z pomocą przyszli fani.

Jakie były szczegóły tej akcji? Sławomir opowie w programie. Hanna Lis rozszyfruje również tajemniczy skrót JPS, sprawdzi czy aby na pewno wąs Sławomira jest prawdziwy i zapyta wokalistę jaka jest jego zdaniem definicja rock polo.

Hanna Lis: Ty masz głos jak dzwon, byłam pod wrażeniem jak zobaczyłam Twoje występy w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Sławomir: To jest program, który udowodnił, że Sławomir potrafi śpiewać.

Hanna Lis: A kto wymyślił „Sławomira”?

Sławomir: To jakoś naturalnie wyszło, już w szkole układałem sobie melodie, pisałem teksty i szukałem pomysłu aby dotrzeć do ludzi. Pomógł internet.

Wokalista i jego żona opowiedzą jak wyglądały ich początki – wcale nie było kolorowo…. Pierwszy koncert zagrali w Sromowcach Niżnych dla pielęgniarek epidemiologicznych. Teraz grają na największych imprezach muzycznych w Polsce – w ostatni weekend maja br. widzowie zobaczą jego występ w Operze Leśnej w Sopocie podczas Polsat Super Hit Festiwal. Hanna Lis sprawi, że Sławomir opowie o tym jak poznał swoją żonę, o perypetiach w szkole teatralnej oraz o tym czy nie marzy o takich nagraniach, w których będzie mógł zaprezentować w pełni swoje możliwości wokalne!

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn