mikołaj roznerski

Najpopularniejsze pary, które poznały się na planie i połączyła ich miłość. Które znane pary wciąż są razem, a które już nie?

Te znane pary zakochały się w sobie na planie filmowym. Wszyscy pamiętamy historię płomiennego romansu Angeliny Jolie i Brada Pitta - ich miłość rodziła się na planie filmu "Pan i Pani Smith". Z kolei Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski zakochali się w sobie podczas pracy na planie serialu "M jak miłość". Więcej przykładów znajdziecie w galerii - prezentujemy najsłynniejsze pary, których uczucie rodziło się na oczach kamer.

05.10.2022Ranking

Rodziny na ekranie. Nie tylko Katarzyna i Cezary Żakowie są aktorską rodziną. Oto znane pary, które mogliśmy podziwiać na ekranie!

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu i... na ekranie! Widzą o tym m.in. Katarzyna i Cezary Żakowie, którzy od lat razem grają w popularnych produkcjach. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski, Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak, Dominika Figurska i Michał Chorosiński, czy Joanna Brodzik i Paweł Wilczak - te pary również poznały się na planie. Sprawdźcie, kto jeszcze pracuje z bliskimi.

27.09.2022Ranking

"Taniec z gwiazdami". Anna Głogowska o związku z Mikołajem Roznerskim. "Cóż mogę więcej powiedzieć". Gwiazda rozpływała się z zachwytu nad najprzystojniejszym polskim aktorem

Media od dłuższego czasu spekulują na temat rzekomego związku Anny Głogowskiej i Mikołaja Roznerskiego. Słynna tancerka postanowiła przerwać milczenie i odnieść się do plotek łączących ją z przystojnym aktorem. Przy okazji opowiedziała również o tym, jak obecnie wygląda jej relacja z byłym partnerem.

12.06.2022Taniec z gwiazdami

Dzień Dziecka 2022. Tak wyglądały gwiazdy w dzieciństwie. Cichopek, Hakiel, Roznerski, Ochman i inni

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, najsłynniejsze gwiazdy polskiego show-biznesu za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiły pokazać, jak wyglądały w dzieciństwie. Na opublikowanie zdjęć z młodości zdecydowali się m.in. Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Mikołaj Roznerski, Krystian Ochman i wielu, wielu innych. Które z nich było najpiękniejszym dzieckiem?

01.06.2022Dzień Dziecka

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×