„Milionerzy”. Zmarł Maciej Mędrzycki. Miał 39 lat. Doszedł do pytania za milion jako jeden z nielicznych

W pierwszy weekend lutego media obiegła smutna wieść - w wieku 39 lat zmarł Maciej Mędrzycki. Widzowie mieli okazję poznać go za sprawą programu „Milionerzy”. Jako jeden z nielicznych, doszedł do pytania za milion.

Multimedia

Zmarł uczestnik programu „Milionerzy”, Maciej Mędrzycki. Miał 39 lat

W pierwszy weekend lutego spłynęły smutne wieści.

Z głębokim żalem chciałbym poinformować, że dziś, w wieku 39 lat, zmarł mój brat, mł. bryg. Maciej Mędrzycki. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Radomiu. O szczegółach poinformuję - napisał brat zmarłego, Aleksander Wojciech Mędrzycki.

Maciej Mędrzycki - pytanie za milion w „Milionerach”

Maciej Mędrzycki dał się poznać widzom za sprawą programu „Milionerzy”, gdzie jako jeden z nielicznych zdołał dotrzeć do pytania za milion złotych. Brzmiało ono następująco: skąd najdalej jest do Końca Świata znanego też jako Głuszyna-Podlas w Wielkopolskiem?

Mędrzycki miał do wyboru odpowiedź A. z Nieba w Świętokrzyskiem, B. z Czyśćca w Wielkopolskiem, C. z Piekła w Pomorskiem i D. z Raju w Łódzkiem. Nie mając pewności, wykorzystał koło ratunkowe „telefon do przyjaciela”, ale nie nabrał po nim przekonania. Ostatecznie zdecydował się odejść z programu z kwotą 500 tys. złotych. Na pytanie Huberta Urbańskiego o to, jaką opcję wybrałby, gdyby musiał, ten odpowiedział, że C, co było poprawną odpowiedzią.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Y (gość)

    Ale vo

    05.02.2023 12:42
  • Ps przykro mi (gość)

    [•]

    05.02.2023 12:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×