"Miłość i przeznaczenie". Engin Öztürk - co o nim wiemy? Miał być żołnierzem, a został aktorem! Znamy go jeszcze z innych produkcji!

Engin Öztürk - co wiemy o tym tureckim przystojniaku? Widzowie poznali go za sprawą serialu "Miłość i przeznaczenie". Dziś turecki aktor jest bożyszczem kobiet, to pierwotnie miał zostać żołnierzem! Co jeszcze o tureckim gwiazdorze? Sprawdź!

Multimedia

W serialu "Miłość i przeznaczenie" pojawiła się nowa postać - Barış, grany przez Engina Öztürka. Barış grał szefa Zeynep (Demet Özdemir), który okazał jej trochę serca i już widać, że jest przeciwieństwem jej męża, Mehdiego (İbrahim Çelikkol).

Engin Öztürk był do tej pory kojarzony raczej z czarnymi charakterami - w serialu "Grzech Fatmagül" zagrał jednego z gwałcicieli Fatmagül, a jego postać - syna Sułtanki Hurrem, księcia Selima - we "Wspaniałym stuleciu" również nie budziła sympatii. Tą rolą może jednak zdobyć serca Polek! Co wiemy o przystojnym aktorze z Turcji?

Demet Özdemir ma rzeszę fanów! Co o niej wiemy?Zobacz więcej

Engin Öztürk - kariera i życie prywatne

Engin Öztürk urodził się 28 września 1986 w Eskişehir, mierzy 190 cm i... ma nietypowy dla Turcji wygląd. Rudawe włosy i niebieskie oczy zdarzają się tam rzadko. Urodził się jako czwarte dziecko - dorastał z trzema siostrami - oficera armii tureckiej, jego matka była zaś gospodynią domową. Przyszły aktor, podobnie jak ojciec, chciał zostać żołnierzem i studiował w wyższej szkole lotnictwa. Mimo to interesował się muzyką i aktorstwem i ta pasja w końcu przeważyła. W 2008 roku rozpoczął studia teatralne, a podczas studiów dorabiał w barze.

Engin Öztürk był łączony z wieloma kobietami, między innymi z aktorkami Hande Dogandemir i Turku Turan, ale nie mówi zbyt często o życiu prywatnym. Teraz mówi się jakoby miał żonę. Aktor jest aktywny na Instagramie, gdzie ma prawie 1,5 miliona obserwujących. Publikuje swoje zdjęcia z różnych sesji, ale i ze zwierzakami, których wyraźnie jest wielbicielem.

Jak Engin Öztürk wygląda na co dzień? Zobaczcie w naszej galerii!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Djfjfgwgebceggevuevvgeeghevehueveehudhhhhdhfvrdhhrvdhvrhdvdvehddv (gość)

  Gej gryrgrggggwehhrhrhrhduuuijjeaaqqhsgcsgvsvsbmznvxccavwhgwhhehuehgegghehhehehuegrfhrcrhrggrjrgrgtgrhihhrhrjueudrugggbubhRblppkhgdqqaddfghyyyyiuubgdvdhhdggrggrhrggdgrhhggegrvvbbbj k k kbk hxvnhgfkhmrgrhfjsjhdjn.

  14.05.2022 11:45
 • Ula (gość)

  Bardzo dobry aktor, miło się na niego patrzy.

  01.04.2022 23:44
 • ;) (gość)

  Wiedząc, że pojawi się w drugim sezonie "Miłości i przeznaczenia" wróciłam do tego serialu mimo, iż po pierwszym odcinku go zarzuciłam. Cały serial jest dość przygnębiający i przytłaczający. Dopiero postać Barisa grana przez Engina wprowadza tam trochę energii i optymizmu. Teraz wróciłam do tego serialu, ale oglądam na vod i ograniczam się raczej do scen z tym bohaterem. Rzeczywiście Engin Ozturk częściej gra czarne charaktery. Pamiętam, że występował we Wspaniałym Stuleciu choć nie oglądałam. Pierwszy raz oglądałam go w Grzechu Fatmagul. Potem w dobrym serialu kryminalnym 50m2 dostępnym na Netflix. Jest dobrym, charyzmatycznym aktorem, który bardzo dobrze zagrał główną rolę w serialu Yuksek Sosyete (Klasa wyższa). Ten serial mógłby kiedyś trafić do emisji i u nas.

  23.02.2022 18:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×