"Miłość i przeznaczenie" odcinek 113. Özlem ma wątpliwości co do ślubu Zeynep i Barışa. Mehdi stawia Benal warunek [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 113. odcinku "Miłości i przeznaczenia" rodzina Barışa dowiaduje się o zaręczynach, a Özlem ma wątpliwości co do ślubu. Tymczasem Mehdi stawia Benal warunek... Sprawdź, co się wydarzy w 113. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 113. w środę, 18.05.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Benal (İncinur Sevimli) oświadczyła Mehdiemu (İbrahim Çelikkol), że chce rozwodu, a ten zamknął ją w pokoju! Zeynep (Demet Özdemir) i Barış (Engin Öztürk) uratowali ją i małą Müjgan. Tymczasem Barış oświadczył się Zeynep!

Barış oświadcza się Zeynep! Mehdi więzi Benal!Zobacz więcej

W 113. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Barış wyznaje Alemu (Hakan Salınmış), że oświadczył się Zeynep. W domu Nermin (Senan Kara) i reszty kobiet znów zjawia się Nuh (Fatih Koyunoğlu) z Cemile (Elif Sönmez) oraz Benal z córką.

Özlem (Ebru Cündübeyoğlu) ma wątpliwości co do ślubu Barışa z Zeynep. Mehdi zgadza się na odejście Benal, ale nie chce oddać małej Müjgan...

Oświadczyny, rozwód i porzucenie dziecka! Mehdi znów wybierze przemoc... Oto, co wydarzy się w połowie majaZobacz więcej

W galerii znajdziesz zdjęcia z 112. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×