"Miłość i przeznaczenie" odcinek 119. Mehdi zapewnia Zeynep, że to nie on stoi za zamachami! Ma poważne problemy... [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 119. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Mehdi odwiedza Zeynep i zapewnia ją, że to nie on stoi za zamachami. Potem spotyka się z Cengizem i ma jeszcze więcej problemów... Sprawdź, co się wydarzy w 119. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 119. w czwartek, 26.05.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Mehdi (Ibrahim Celikkol) oznajmił Cengizowi, że chce się wycofać, lecz ten groził mu i kazał zwrócić dług. W końcu ludzie Cengiza ostrzelili dom Zeynep (Demet Ozdemir) i Barışa (Engin Öztürk)...

Mehdi mówi Cengizowi, że chce się wycofać. Jego ludzie ostrzeliwują domy Zeynep i Barışa! Zobacz więcej

W 119. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Mehdi przekonuje Zeynep, że nie on stoi za zamachami. Cengiz ponownie mu grozi.

Mehdi cierpi i nie wie, jak uporać się ze swoim problemem. Ali Rıza (Hakan Salınmış) prosi o pomoc Sadiego, przyjaciela z młodości.

Oświadczyny, porwanie i śmierć głównego bohatera! Te wątki zaskoczą pod koniec majaZobacz więcej

W galerii znajdziesz zdjęcia z 119. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×