"Miłość na pierwszą stronę". Plejada gwiazd na premierze. Olga Bołądź w prześwitującej stylizacji, Ada Fijał w zielonych piórach i dawno niewidziany Piotr Zelt

Czas premiery to niewątpliwie okazja, aby zabłysnąć na ściance ciekawą stylizacją. W obliczu mnogości dzisiejszych trendów, gwiazdy mają w czym wybierać. Pokazały to na premierze filmu "Miłość na pierwszą stronę"! Paulina Koziejowska i Olga Bołądź postawiły na prześwitującą czerń, Ada Fijał - na zielone pióra, a Barbara Kurdej-Szatan na komplet w soczystej żółci. W galerii publikujemy masę zdjęć!

Multimedia

Premiera filmu "Miłość na pierwszą stronę"

W środę 5 października gwiazdy tłumnie przybyły na premierę nowego filmu "Miłość na pierwszą stronę" w reżyserii Marii Sadowskiej na podstawie scenariusza Mariusza Kuczewskiego. Nowa komedia romantyczna, w której główną rolę gra Olga Bołądź, w kinach pojawi się już 7 października.

Oliwia Bieniuk w eleganckiej stylizacji wyglądała niczym kopia matki! Na ściance towarzyszył jej brat i ojciecZobacz więcej

Film "Miłość na pierwszą stronę" - o czym jest

"Ona jest zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa, on najlepszą partią Rzeczpospolitej. Podobno przeciwieństwa się przyciągają, ale miłość bywa nieprzewidywalna. Szczególnie, gdy zanadto interesują się nią inne osoby. "Miłość na pierwszą stronę" to historia Niny (Olga Bołądź) - współczesnego kopciuszka i Roberta (Piotr Stramowski) - syna pary prezydenckiej. Ona jest w trakcie życiowej przemiany i przebojowo stawia pierwsze kroki w zawodzie paparazzi. On też chce żyć na własnych zasadach i uwolnić się od blasku fleszy, co może okazać się trudniejsze, niż przypuszcza. Między bohaterami zaiskrzy jedynie ulotna "miłość na pierwszą stronę", czy wielkie uczucie na całe życie?", czytamy w opisie producenta.

W obsadzie filmu występuje Olga Bołądź jako Matylda, Piotr Stramowski jako Robert Drzewiecki, Rafał Zawierucha jako Łukasz "Krupnik" Krupiński, Natalia Wolska, Mateusz Damięcki oraz Magdalena Schejbal, Magdalena Koleśnik, Tomasz Oswieciński i Ewa Telega.

Tak wyglądały gwiazdy na premierze "Miłość na pierwszą stronę"

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×