„Miłość nad rozlewiskiem". Przypominamy jak wyglądało wesele Marysi i Kuby! To właśnie w tym serialu Antoni Królikowski po raz pierwszy wziął ślub

Antoni Królikowski to młody aktor, który budzi spore kontrowersje. Głośno było o jego skandalach i związkach, lecz zanim nie schodził z pierwszy stron gazet, to właśnie w „Miłości na rozlewski" stanął po raz pierwszy przez ołtarzem - jako Kuba.

Multimedia

Antoni Królikowski na ślubnym kobiercu w serialu "Miłość nad rozlewiskiem"

Marysia (Olga Frycz) i Kuba (Antek Królikowski) oraz Paula (Anna Czartoryska) i Sławek (Krystian Wieczorek). Te dwie pary przyjaciół postanowiły wziąć podwójny ślub w serialu "Miłość nad rozlewiskiem". Wesele było sielskie tak jak serialowe krajobrazy. Czyżby była to zapowiedź dramatów, które później pojawiły się w życiu aktora?

Dramatyczny wypadek Szymka! Wszystko przez niedbalstwo Izy. Skończy się tragicznie?Zobacz więcej

Wtedy młodziutki Królikowski nie zapowiadał się jeszcze na takiego niegrzecznego chłopca, jakim stał się później. Skromny ślub w otoczeniu najbliższych i wesele na powietrzu zdecydowanie nie są materiałem na pierwsze strony gazet, jednak na takie zdecydowali się bohaterowie serialu "Miłość nad rozlewiskiem". Stroje i atmosfera również zdawały się różnić od późniejszego, prywatnego ślubu aktora.

W której wersji Antoni Królikowski wygląda lepiej i czy służy mu wizerunek męża?

Przypominamy zdjęcia z serialowego ślubu w galerii

Zobacz galerię

"Miłość nad rozlewiskiem" - o czym był serial?

Serial obyczajowy oparty na bestsellerowej powieści Małgorzaty Kalicińskiej; dalsze losy bohaterów serialu "Dom nad rozlewiskiem". Opowieść o życiu i miłości trzech pokoleń kobiet: Barbary, jej córki Gosi i wnuczki Marysi.

Akcja serialu toczy się w zniewalająco pięknym pejzażu Mazur. W serialu pojawiają się nowe postaci: Ewa Sztern (Maria Pakulnis), dawna gwiazda teatru i kina. Przyjeżdża na Mazury w poszukiwaniu wspomnień. Piękna, egzaltowana, wytworna. Znajduje miłość nad rozlewiskiem. Orest (Piotr Polak) rzeźbiarz ze Wschodu, wrażliwy, piękny zakochany w Pauli. Zamieszkuje nad rozlewiskiem i wtapia się w rodzinę. Mirka (Sylwia Juszczak) nowoczesna kobieta. Pomaga Małgosi w trudnym momencie, ale potem sprawy się komplikują. Uwodzi jednego z bohaterów serialu. Gosia i Janusz, dwoje rozgoryczonych życiem bohaterów znajduje wreszcie swoje szczęście. Ich miłość rozkwita. Gosia organizuje uroczyste otwarcie pensjonatu. Na przyjęcie zaprasza całą wieś. Przyjeżdża także jej mąż Konrad z Adą. Ksiądz święci pensjonat. Wszystkim udziela się radosna atmosfera. Wszystkie miejsca w pensjonacie są od dawna zarezerwowane.

Gosia z niecierpliwością czeka na gości. W ostatniej chwili grupa ornitologów, która miała zamieszkać w pensjonacie, odwołuje swój przyjazd. Gosia jest zrozpaczona. W dodatku Konrad akurat w takiej trudnej dla niej chwili prosi ją o rozwód. Robi to na wyraźne żądanie Ady, która domaga się od niego deklaracji. Potem przeprowadza się do mieszkania kochanki. Nieoczekiwanie do Marysi wraca Kuba. Dziewczyna wszystko mu wybacza. Smutek Gosi nie trwa długo. Do jej pensjonatu przyjeżdża grupa Szwedów na motorach, znajomych męża Elwiry. Piernacki podsyła jej także dwóch Niemców. Organizatorka wypoczynku zamiast ornitologów, przysyła jej czterech ichtiologów. W dodatku zjawia się córka z Paulą i Kubą. Małgosia znowu jest załamana, tym razem zastanawia się, gdzie ulokuje wszystkich gości.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×