"Miodowe lata". Artur Barciś żałuje udziału w "Tańcu z gwiazdami", który to program kosztował go wiele stresu. "Upokorzenia niewarte pieniędzy"

Gwiazda "Miodowych lat" dziś bardzo źle wspomina swój udział w tanecznym show. Z pewnością by nie powtórzył doświadczenia rywalizacji na parkiecie w telewizji. Co było dla niego najgorsze?

Multimedia

Artur Barciś żałuje udziału w "Tańcu z gwiazdami"

Artur Barciś był uczestnikiem 11. edycji programu w 2010 roku. Jego partnerką na parkiecie była wówczas Paulina Biernat. Podczas siódmego odcinka aktor wycofał się z konkursu z powodu kontuzji nogi. Początkowo wydawało mu się, że udział w programie będzie wielką przygodą:

A to była ciężka praca, po 7 godzin dziennie. Do tego ogromny wysiłek fizyczny, potworny stres i masa upokorzeń. Odzwyczaiłem się już od tego, żeby ktoś mi mówił, że jestem beznadziejny i stawiał mi trójkę. Oczywiście, to była też dla mnie lekcja pokory. Jednak czasami te oceny były mocno niesprawiedliwe - powiedział w wywiadzie dla WP.pl.

Cezary Żak i Artur Barciś nie chcieli grać w serialu!Zobacz więcej

Podczas ostatniego tańca Artur Barciś wystąpił ze złamaną kością stopy.

Nie wiem, jak udało mi się wystąpić. Tym bardziej, że tańczyliśmy wtedy trudną rumbę. Łzy leciały mi z bólu. Za każdym razem robiąc krok, stawałem na żelaznym gwoździu. Po występie usłyszałem on pani Iwony Pavlović, która wiedziała o mojej kontuzji, że rumby to ona w moim tańcu nie widziała.

Artur Barciś załamany śmiercią przyjaciela. Błagał go, żeby tego nie robił!Zobacz więcej

I to przelało u aktora czarę goryczy:

Poczułem się, jakby ktoś napluł mi w twarz. I to są tego rodzaju upokorzenia, które nie są warte ani tych pieniędzy.

Co sądzicie o wyznaniu Artura Barcisia?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×