"Miodowe lata". Cezary Żak i Katarzyna Żak mają przepiękny dom na Mazurach. Uwielbiają odpoczywać poza miastem

Cezary Żak i Katarzyna Żak cały czas bardzo aktywnie działają zawodowo. Aktorska para potrzebuje jednak czasami odpocząć od pracy. Żakowie mają do tego wyjątkowe miejsce. Małżeństwo wybudowało swój wymarzony dom na Mazurach. Zobaczcie, jak wygląda ich mazurska posiadłość.

Multimedia

Cezary Żak oraz jego żona Katarzyna są bardzo znanymi aktorami. Wielu fanów kojarzy ich przede wszystkim z uwielbianego serialu "Miodowe lata" i "Ranczo". Artyści już od wielu lat prężnie działają w branży show-biznesu. Możemy ich oglądać w różnych telewizyjnych propozycjach, ale również na deskach teatrów. Między projektami zawodowymi potrzebują jednak złapać oddech.

Cezary Żak potwierdził, że został wyrzucony z "Rancza"!Zobacz więcej

Dom Żaków na Mazurach

W życiu Katarzyny i Cezarego Żaków nastał moment, w którym postanowili znaleźć swoje miejsce, aby móc czasami oderwać się od codzienności i odpocząć przed kolejnymi zawodowymi wyzwaniami. Nie należą oni do gwiazd, które dzielą się każdym szczegółem swojego życia w mediach. Zależy im na tym, aby chronić swoją prywatność. To dlatego zdecydowali się na wybudowanie domu na Mazurach. Żakom zależało na tym, aby ich dom był energooszczędny, ale również pasował do wiejskiego klimatu.

Na Instagramie znajdziemy zdjęcia, na których para pozuje na tle pięknych krajobrazów. Widać, że aktorzy spędzają na Mazurach każdą wolną chwilę. Jednym z ich sposobów na relaks jest wypoczynek nad wodą. W mediach społecznościowych udostępniają wiele fotografii z pomostu obok ich domu.

W galerii znajdziecie więcej zdjęć Cezarego Żaka i jego żony na Mazurach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Anka (gość)

  Domu to ja tu nie widziałam

  31.10.2021 13:51
 • Katolik (gość)

  Pani Żak pisze że dziękują "losowi", a powinni Panu Bogu.

  29.10.2021 21:03
 • Przemek (gość)

  Jeżeli używa się słów: "rzekome wywiady" (patrz tekst na Instagramie), to nie potrzeba już cudzysłowu przy "rzekome". Jeżeli piszemy słowo - rzekome w cudzysłowie, to oznacza, że te wywiady nie są rzekome, lecz prawdziwe. Ja używam cudzysłowu, ponieważ cytuję.

  29.10.2021 20:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×