"Miodowe lata". Sybilla Rostek - to przez nią Alina i Danka nie mogły spać spokojnie. Obok serialowej Rudej trudno było ich mężom przejść obojętnie. Co się stało z aktorką?

Choć nie była pierwszoplanową postacią w "Miodowych latach", zapadła widzom w pamięci. Sybilla Rostek wcieliła się w postać Rudej - sąsiadki Karola Krawczyka i Tadzia Norka. Panowie byli zachwyceni rudowłosą pięknością, co wzbudzało zazdrość u ich żon. Po zakończeniu serialu aktorka nie zrobiła wielkiej kariery w show-biznesie. Co się z nią stało?

Multimedia

Sybilla Rostek bohaterką "Miodowych lat"

Motorniczy Karol Krawczyk i kanalarz Tadeusz Norek, a także ich żony- Alina i Danka to główni bohaterowie serialu "Miodowe lata". Emitowana w latach 1998-2003 produkcja cieszyła się milionową oglądalnością. Poza wymienionymi głównymi postaciami, w serialu pojawiło się także wielu bohaterów pobocznych. Jedną z nich - Mariolę Majdan zwaną też "Rudą"- zagrała aktorka Sybilla Rostek.

Trzeba przyznać, że sąsiadka napsuła krwi Dance i Alinie. Pracująca w klubie nocnym rudowłosa piękność chętnie prosiła Karola i Tadzia o drobne przysługi, co doprowadzało do szału ich żony. Zauroczeni urodą Rudej mężczyźni nie potrafili jej odmówić, przez co niejednokrotnie mieli do czynienia z Aliną i Danusią.

Syn Andrzeja Gołoty obchodził 25. urodziny! Andrzej Gołota Junior to wykapany ojciec!Zobacz więcej

Co wiemy o Sybilli Rostek?

Aktorka urodziła się 26 września 1972 roku, a więc właśnie kończy 50 lat. Choć od czasu zakończenia emisji "Miodowych lat" nieco się zmieniła, nadal nosi charakterystyczne, ognistoczerwone włosy. Sybilla Rostek pochodzi z Nowego Sącza.

Serialowa Mariola Majdan nie zrobiła wielkiej kariery w show-biznesie. Poza rolą w "Miodowych latach", zagrała także m.in. w "Złotopolskich", "Lokatorach", "Wiedźminie", "Bulionerach", a także w filmach "Gąszcz" czy "Fuks".

Chociaż od lat nie pojawiła się na szklanym ekranie, nie oznacza, że rzuciła aktorstwo. Sybilla Rostek wróciła do rodzinnego miasta, gdzie współtworzyła teatr.

Jesteśmy Teatrem na Banicji, bo taka nazwa najmłodszej sceny w moim rodzinnym Nowym Sączu oddaje jej status w tym mieście, czyli bezdomność - mówiła w 2016 roku na łamach "Gazety Krakowskiej".

Dziś niewiele wiadomo o byłej gwieździe "Miodowych lat". Aktorka co jakiś czas publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych, dzięki czemu wiemy, jak teraz wygląda.

Tak wygląda Sybilla Rostek. Zobacz zdjęcia

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×