miodowe lata

"Miodowe lata". Sybilla Rostek - to przez nią Alina i Danka nie mogły spać spokojnie. Obok serialowej Rudej trudno było ich mężom przejść obojętnie. Co się stało z aktorką?

Choć nie była pierwszoplanową postacią w "Miodowych latach", zapadła widzom w pamięci. Sybilla Rostek wcieliła się w postać Rudej - sąsiadki Karola Krawczyka i Tadzia Norka. Panowie byli zachwyceni rudowłosą pięknością, co wzbudzało zazdrość u ich żon. Po zakończeniu serialu aktorka nie zrobiła wielkiej kariery w show-biznesie. Co się z nią stało?

26.09.2022Miodowe lata

"Ranczo". Cezary Żak kiedyś i dziś! Tak się zmieniał jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. To dzięki rolom w "Ranczu" udało mu się zrzucić 30 kg!

Osoby Cezarego Żaka nikomu przedstawiać nie trzeba. Aktor odpowiedzialny za stworzenie wielu kultowych kreacji do dziś pozostaje jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów. Pokazujemy, jak się zmienił na przestrzeni lat. Znanemu niegdyś ze swojej krępej tuszy artyście udało się swego czasu zrzucić aż 30 kilogramów!

22.08.2022Ranczo

"Ranczo". Katarzyna Żak zachwyca nienaganną figurą podczas rejsu z mężem! Fani porównują ją do nastolatki

Katarzyna Żak w swoim najnowszym poście na Instagramie pochwaliła się sposobem, w jaki spędza wakacje. Okazuje się, że wraz ze swoim mężem postanowiła odbyć rejs po morzu. Na udostępnionych przez nią zdjęciach można zobaczyć, jak aktorka prezentuje się w stroju kąpielowym na pokładzie motorówki. Fani nie kryją zachwytu nad figurą Katarzyny Żak, porównując ją do nastolatki.

04.08.2022Ranczo

Zbigniew Wodecki był nie tylko muzykiem, ale również gwiazdą telewizji. Pokazujemy, w jakich programach wystąpił legendarny wokalista

Zbigniew Wodecki przed dekady był jedną z najwybitniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Sukcesy na polu artystycznym przekładały się na stale rosnącą popularność muzyka, który z czasem stał się również słynną osobistością medialną. Pokazujemy, w jakich programach telewizyjnych widzowie mieli okazję oglądać Zbigniewa Wodeckiego. Niektóre pozycje mogą być sporym zaskoczeniem.

11.06.2022Taniec z gwiazdami

"Miodowe lata". W młodości Agnieszka Pilaszewska zniewalała urodą! Zobacz, jak zmieniała się serialowa żona Karola Krawczyka

Agnieszka Pilaszewska - pierwsze skojarzenie polskiego widza to "Miodowe lata". Nic dziwnego! Aktorka była gwiazdą tego serialu, a jej Alina Krawczyk na zawsze pozostanie w sercach widzów. Agnieszka Pilaszewska od zawsze wyróżniała się niezwykłą urodą, która zdaje się być odporna na ząb czasu. Zobaczcie, jak przez lata zmieniała się Agnieszka Pilaszewska, serialowa Alina Krawczyk, żona Karola Krawczyka!

14.05.2022Miodowe lata

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×