Monika Chojdak polską Jennifer Lopez! Sama J.Lo zwróciła uwagę na wokalistkę z Polski!

Jennifer Lopez, jak na prawdziwą gwiazdę przystało, ma wielu naśladowców na całym świecie. Niewielu może się jednak pochwalić poparciem swojej idolki. Wyjątkiem jest polska wokalistka - Monika Chojdak, której instagramowy profil zaczęła niedawno obserwować sama Jennifer Lopez!

Multimedia

Monika Chojdak polską Jennifer Loper!

Monika Chojdak (dawniej Monika Niedek) jest oficjalnym sobowtórem Jennifer Lopez. Swoją przygodę z muzyką zaczynała w programie "Droga do Gwiazd". W 2004 roku została członkinią girls bandu Queens, z którym wydała dwie płyty: "Made for Dancing" (2006) i "Radio Active" (2008). Wystąpiła w Krajowym Finale Konkursu Piosenki Eurowizji zdobywając w głosowaniu publiczności 2 miejsce z piosenką "I Fell In Love".

Nie tylko Klaudia Antos zatańczyła u boku Jennifer Lopez! Kim jest Mariusz "Maniek" Kotarski, który swoim tańcem podbija USA?Zobacz więcej

Kolejnym krokiem był udział w programie "The Voice of Poland", gdzie na Przesłuchaniach w ciemno zaśpiewała utwór Kayah "Za późno". Wystąpiła w "Bitwie na Głosy" pod skrzydłami Natalii Kukulskiej i dwukrotnie była jurorem w programie "Śpiewajmy razem - All Together Now". Poza śpiewem pasjonuje się również wizażem, a fakt, że "lubi ją" kamera wykorzystała będąc prezenterką telewizji internetowej Lajk TV.

W 2012 roku Monika wybrała się na koncert J.Lo w Gdańsku, aby zobaczyć na żywo swoją idolkę. Tańczyła i śpiewała pod sceną, nie spodziewając się, że jej udział w show zostanie przez kogoś zauważony. Dlatego tym większe było jej zdziwienie kiedy zobaczyła swoje zdjęcie pochodzące ze wspomnianego koncertu w książce biograficznej Jennifer Lopez "True Love"! Dzisiaj J.Lo zachwyca się podobieństwem i stylizacjami, które Monika Chojdak prezentuje na swoim profilu w mediach społecznościowych. Czy Panie kiedyś spotkają się osobiście? Historia wierzących mocno w swoje marzenia Polek i polskich firm pokazuje, że współpraca z gwiazdami światowego formatu jest możliwa!

Jennifer Lopez wyprodukowała program, w którym celebryci rozdają milion dolarów zwykłym ludziom!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×